Navigace


Svatby a oslavy

Svatba je jednou z nejradostnějších událostí v životě. Při její organizaci je důležitý každý detail a výběr místa je klíčovým rozhodnutím. Svěřte svou svatbu hotelu Happy Star a nebudete litovat – možnost obřadu v altánku, bezchybná, profesionální a příjemná obsluha, velké zkušenosti s organizací rozsáhlých akcí a výhodná poloha.

restauraceHotelová restaurace s kapacitou až 60 osob. (Další fotografie)
reditel-svatbaV hotelu Happy Star se ženil i náš pan ředitel, Martin Herzig.
V hotelovém altánku je možné uspořádat obřad.

Stitched Panorama

Velký salónek. (Další fotografie)

stul03Zajistíme pro vás svatební projížďku veteránem.

Proč si vybrat hotel Happy Star?

V hotelu Happy Star zažijete pohodlí a budete se cítit útulně. Důraz klademe na čistotu a pěkné, moderní prostředí (náš hotel byl postaven v roce 2005). Pro vaši oslavu jsou připraveny dva salónky, vinárna, bar, restaurace, dvě terasy a zahrada s altánkem a grilem. Hotel se nachází na výhodném místě u města Znojmo (jižní Morava), což znamená, že je dobře přístupný ze všech částí republiky.

Přečtěte si více o ubytování a důvodech, proč nás navštívit. Jistě vás také budou zajímat vyjádření zákazníků, kteří už u nás svou svatbu pořádáli.

Nabízíme svatební apartmá pro novomanžele zcela zdarma (při útratě min. 20 000 Kč za jídlo a pití). Dále nabízíme 20% slevu na svatební dort objednaný v naší cukrárně (podmínkou je svatební hostina na našem hotelu).

Prostory vhodné pro svatby, rauty a jiné oslavy

Pro vaši svatbu či jakoukoliv jinou oslavu vám můžeme nabídnout ty nejvhodnější prostory:

  • Velký salónek – kapacita až 100 lidí, salónek je zvukově izolován od zbytku hotelu (nemusíte se tedy bát, že budete někoho rušit), je vybaven klimatizací a kvalitní audio sestavou. (Více o salónku.). Pronájem 2000 Kč/den. K velkému salonku náleží letní teráska pro max. 25 osob.
  • Malý salónek – kapacita přibližně 30 lidí. Pronájem 1000 Kč/den. K malému salonku náleží letní teráska pro max. 25 osob.
  • Vinárna – kapacita přibližně 40 lidí. Pronájem 1000 Kč/den.
  • Zahrada s altánkem a grilem – pokud budete chtít, v altánku je možné uspořádat obřad (za poplatek 3 000 Kč, tato cena je podmíněna objednávkou min. svatebního oběda, jinak 5 000 Kč).
  • Případně prostory Louckého kláštera ve Znojmě (až pro 200 osob).

Obecná svatební pravidla platná od 12.09.2018 a parametry salonků a ceník pronájmu prostor.

Vaší svatbě také vyjdeme maximálně vstříc – můžete si např. zamluvit celý hotel.

Zařídíme cokoliv

Vaši svatbu jsme schopni kompletně zorganizovat – včetně jídla a pití, květin, hudby, fotografa, obřadu a ubytování. Dokonce i pokud chcete svatbu spojit s dobrými moravskými víny, zajistit projížďku veteránem nebo máte nějaký méně obvyklý požadavek, není to žádný problém. Nebojte se nás oslovit!

Pro vaši oslavu či svatbu je k dispozici i zahrada hotelu s altánkem a grilem. (Další fotografie)

Další fotky ze svateb konaných v našem hotelu

Kontaktujte nás

Tisk