SLUŽBY

Milé dámy, báječní pánové, sestry a bráchové, naši nadšenci, je libo jahody v prosinci, posedět v hostinci, rozměnit korunovou minci?

Přejeme si to, co i Vy – aby byl Váš pobyt u nás komfortní.

Nad rámec standartních služeb (viz níže) splníme dva tucty Vašich tužeb.

A aby byl Váš pobyt starostí prostý, vyzýváme své hosty: libovolně (ne)smyslnému přání se tým hotelu Happy Star nebrání.
 

 Ubytování:  Hotel nabízí 3 rodinné pokoje a 24 klasických pokojů (54 pevných lůžek + možnost 22 přistýlek), check-in od 14:00 hod., check-out do 10:30 hod., v ceně ubytování také krytý bazén s vířivkou. Od září 2020 bude kapacita navýšena na 108 pevných lůžek (plus nový sál pro 100 osob).

 Parkování: Bezplatné parkoviště pro Vaše plechové mazlíčky s kapacitou 99 míst pro auta nebo 11 autobusů, popřípadě 2 ponorky (v noci chráněno závorou).

  Wi-fi: Wi-fi v sauně, ve vířivce i na baru. Rychlé, rychlejší i ve středu. A za nula peněz.

  Restaurace: Máte hlad? Je libo snídaně, svačiny, obědy, coffee breaky, večeře, rauty, grilovačky? Pořád málo? A co zážitková gastronomie, svatební hostiny, rožnění selátek i velkých prasátek, zabijačky i cateringy mimo hotel. A tatranky na recepci v režimu 24/7.

  Ochutnávky vín: (Nez)řízené (ne)vinné degustace ve vinárně či sklípku: Párování vín a vonných esencí nebo vín a pralinek. Žádné nesmysly – zážitek všemi smysly!

  Wellness: Zakuste mokrý bazén, suché ručníky, bublající vířivku nebo mlhavou parní kabinu. Vhod přijde klokotající hydromasážní vana, hřejivá (infra)sauna nebo šikovné ruce našeho maséra. To vše v našem wellnesscentru.

  Business: Velký salónek s kapacitou 100 lidí normálních nebo 119 ultraštíhlých a malý salónek pro 30 osob rozumných či 37 po dietě pro malé párty nebo velké firemní akce, pro školení nebo degustace. Ubytovací kapacita: 27 pokojů (54 pevných lůžek + možnost až 22 přistýlek).

  Pro rodiny: Pro všechny děti k dispozici venkovní dětské hřiště (pískoviště bez žížal, skluzavka bez hřebíků, antigravitační trampolína, lanovka a houpačky) i vnitřní dětský koutek (kdyby padaly trakaře). Dětská postýlka zdarma, přistýlka pro dítě do 12ti let za 270 Kč/noc, pro  dítě starší za 540 Kč/noc.

  Pro mazlíčky: Ubytování domácích mazlíčků (pes do 50 cm v kohoutku, kočka, had či chameleon) je u nás za drobný poplatek možné (350 Kč/noc
resp. 400 Kč/noc v rodinném pokoji). Tchyně se do mazlíčků nepočítá, ale ubytovat ji u nás můžete také.

  Aktivity: Tenis, kola, koloběžky: ANO. Běžky: NE. Pěšky: rozhodně! Ostré šipky, tupé tágo na kulečník, stolní fotbálek i stolní tenis, ruské kuželky
a moravský bo-bo-bowling!


A jak u nás můžete veškeré služby uhradit?
Přijímáme české kačky, EURa a veškeré typy kreditních karet, na fakturu je platba možná (u individuálů pouze předem, u firem i po akci)
a můžete využít i poukázky (stravenky) a platební karty od těchto společností: Sodexo, Edenred a Chèque Déjeuner.

Tip! Nevíte co věnovat nejbližším? Fusakle? Spoďáry? Voňavku? Šméčko? A co takhle: Zážitek! Emoce! Relax! Luxus! Prostě pobyt v Happy Star! Volejte 515 210 300, pište na recepce@hotelhappystar.cz nebo pošlete holuba! (toho poštovního) DÁRKY (POUKAZY) NA MÍRU A DALŠÍ LIDI! 

 

Stáhnout hotelový letáček
TripAdvisor
UŽITEČNÉ ODKAZY
HOTEL HAPPY STAR
Znojemská 111, 669 02 Znojmo-Hnanice, Česká Republika
Tel.: +420 515 210 360 Fax: +420 515 210 330
E-mail: recepce@hotelhappystar.cz
Navštivte naši domácí cukrárnu www.cukrarna-adastra.cz
NÁSLEDUJ NÁS
© 2020 HOTEL HAPPY STAR. All rights reserved.