SLUŽBY

Milé dámy, báječní pánové, sestry a bráchové, naši nadšenci, je libo jahody v prosinci, posedět v hostinci, rozměnit korunovou minci?

Přejeme si to, co i Vy – aby byl Váš pobyt u nás komfortní.

Nad rámec standartních služeb (viz níže) splníme dva tucty Vašich tužeb.

A aby byl Váš pobyt starostí prostý, vyzýváme své hosty: libovolně (ne)smyslnému přání se tým hotelu Happy Star nebrání.
 

 Ubytování:  Hotel nabízí ubytování v 54 pokojích pro 108 osob (dalších 27 osob lze ubytovat na válendách a dalších až 22 na přistýlkách), check-in od 15:00 hod., check-out do 10:00 hod., v ceně ubytování také krytý bazén s vířivkou. Vyzkoušejte naše nové luxusní apartmány s balkony.

 ParkováníBezplatné parkoviště pro Vaše plechové mazlíčky s kapacitou 99 míst pro auta nebo 11 autobusů, popřípadě 2 ponorky (v noci chráněno závorou). Pokud si dovezete vlastní kola či elektrokola, tak Vám je rádi bezpečně uložíme do naší kolárny se zásuvkami na dobití e-kol, a to za poplatek 40 Kč/kolo/noc. Prostor společné kolárny je sice monitorován kamerami se záznamem, přesto doporučujeme vlastní zámek (zámky neposkytujeme). Své elektromobily si můžete u nás nabít. Cena: 15 Kč/1 kWh. 

  Wi-fi: Wi-fi v sauně, ve vířivce i na baru. Rychlé, rychlejší i ve středu. A za nula peněz.

  Restaurace: Máte hlad? Je libo snídaně, svačiny, obědy, coffee breaky, večeře, rauty, grilovačky? Pořád málo? A co zážitková gastronomie, svatební hostiny, rožnění selátek i velkých prasátek, zabijačky i cateringy mimo hotel. A tatranky na recepci v režimu 24/7.

  Ochutnávky vín: (Nez)řízené (ne)vinné degustace ve vinárně či sklípku: Párování vín a vonných esencí nebo vín a pralinek. Žádné nesmysly – zážitek všemi smysly!

  Wellness: Zakuste mokrý bazén, suché ručníky, bublající vířivku nebo mlhavou parní kabinu. Vhod přijde klokotající hydromasážní vana, hřejivá (infra)sauna nebo šikovné ruce našeho maséra. To vše v našem wellnesscentru.

  BusinessKonferenční sál pojme od 80 účastníků u stolů s kompletním [kofí-brejkem] po 120 v divadelním uspořádání. K dispozici je také velký salónek s kapacitou 80 lidí normálních nebo 99 ultraštíhlých a malý salónek pro 30 osob rozumných či 39 po dietě.

  Pro rodiny: Pro všechny děti k dispozici venkovní dětské hřiště (pískoviště bez žížal, skluzavka bez hřebíků, antigravitační trampolína, lanovka a houpačky) i vnitřní dětský koutek (kdyby padaly trakaře). Dětská postýlka zdarma, přistýlka pro dítě do 12 let za 390 Kč/noc, pro  dítě starší za 690 Kč/noc.

  Pro mazlíčky: Z důvodu neustálého zkvalitňování poskytovaných služeb a zvyšování hygienických standardů jsme se rozhodli již nadále neubytovávat zvířata – počínaje psy a slony nekonče.

  Aktivity: Tenis, kola, koloběžky: ANO. Běžky: NE. Pěšky: rozhodně! Ostré šipky, tupé tágo na kulečník, stolní fotbálek i stolní tenis, ruské kuželky
a moravský bo-bo-bowling! A znáte šmrnc?


Dle vyjádření zákazníků na Tripadvisor jsme nejlépe hodnocený hotel na Znojemsku.

A jak u nás můžete veškeré služby uhradit?
Přijímáme české kačky, eura a veškeré typy kreditních karet, na fakturu je platba možná (u individuálů pouze předem, u firem i po akci)
a můžete využít i poukázky (stravenky) a platební karty od těchto společností: Sodexo, Edenred a Chèque Déjeuner (při platbě poukázkami se slevy na pobyty neposkytují).

Tip! Nevíte co věnovat nejbližším nejen k vánocům? Fusakle? Spoďáry? Voňavku? Šméčko? A co takhle: Zážitek! Emoce! Relax! Luxus! Prostě pobyt v Happy Star! Volejte 515 210 300, pište na recepce@hotelhappystar.cz nebo pošlete holuba! (toho poštovního) DÁRKY (POUKAZY) NA MÍRU A DALŠÍ LIDI! Nově s platností až do konce roku 2024!
 

Hotelový letáček
Obchodní podmínky
Tipy na výlety
TripAdvisor
UŽITEČNÉ ODKAZY
HOTEL HAPPY STAR
Znojemská 111, 669 02 Hnanice, Česká Republika
Tel.: +420 515 210 360 Fax: +420 515 210 330
E-mail: recepce@hotelhappystar.cz
NÁSLEDUJ NÁS
© 2024 HOTEL HAPPY STAR. All rights reserved.