WELLNESS

Wellness centrum s bazénem, vířivkou, parní kabinou a fitness je k dispozici od 09:00 do 21:00 (ubytovaným hostům zdarma, zároveň si hotel vyhrazuje právo upravit otevírací dobu wellnesscentra). Za poplatek můžete navštívit saunu, infrasaunu, solárium, hydromasážní vanu, bylinnou parní lázeň, masáže či kosmetiku. O aktuální obsazenosti bazénu se můžete informovat v době od 09:00 do 21:00 hod. na telefonním čísle 515 210 349.

Mokrý bazén, suché ručníky a wellness je k dispozici 367 dní v roce: vnitřní bazén je, venkovní bazén není, vířivka víří, parní kabina funguje a stěrače stírají, finská sauna hřeje, infrasauna potí, bylinná lázeň uvolňuje, hydromasážní vana klokotá, masáže odsýpají, ve fitness borci sípají a solárko svítí. 

K dispozici je také: tenisový kurt (momentálně mimo provoz), bowling, ruské kuželky, půjčovna kol a elektrokol (vč. úschovny), kulečník, stolní fotbálek, šipky a šmrnc, přes léto také stolní tenis.
Na přání zajistíme e-kola či projížďku na koních do národního parku Podyjí. 

Pro děti je připraven vnitřní dětský koutek, venku trampolína, houpačky, lanovka a pískoviště.

Aktuální info: fitness momentálně mimo provoz, ale nezoufejte, svaly si můžete protáhnout s našimi koloběžkami nebo na tenisovém kurtu (oboje mají aktuálně ubytovaní hosté k dispozici zdarma).
Stáhnout ceník wellness a sport
Stáhnout ceník masáží
TripAdvisor
UŽITEČNÉ ODKAZY
HOTEL HAPPY STAR
Znojemská 111, 669 02 Znojmo-Hnanice, Česká Republika
Tel.: +420 515 210 360 Fax: +420 515 210 330
E-mail: recepce@hotelhappystar.cz
Navštivte naši domácí cukrárnu www.cukrarna-adastra.cz
NÁSLEDUJ NÁS
© 2020 HOTEL HAPPY STAR. All rights reserved.