OKOLÍ

Znojmo
Znojmo
Pěškobusem? Na tandemu? Mezi Brnem a Vídní vyrostlo město Znojmo se svým slavným znojemským podzemím. Je libo vzrušení nebo adrenalin? Nebo na skútru?
NP Podyjí
NP Podyjí
Národní park Podyjí se svými 63 km2 a jeho endemický jeřáb muk je skvostem široko vysoko. Kdo zde alespoň hodinu nebyl, jako by nežil. No, nechoďte tam!
Víno na Znojemsku
Víno na Znojemsku
Vinný sklep a nevinně strávený čas v něm? Cokoli se stane v moravském sklípku, to ve sklípku zůstane. A Malovaný sklep jste už viděli? Cudnost sama!
Vranovská přehrada
Vranovská přehrada
Vranovská přehrada s téměř 133 milionů metrů kubických vody a svou betonovou hrází v délce cca 30 km je v létě populárním místem pro rekreaci.
Cykloturistika
Cykloturistika
Okolí hotelu Happy Star je ideálním místem pro cykloturistiku na kole nebo na tandemu. Rádi Vám doporučíme cyklotrasy, které začínají u našeho hotelu, a provedou Vás krásami místní přírody.
Hrady a zámky
Hrady a zámky
Máte rádi historii? Lákají Vás příběhy chrabrých panovníků či sličných princezen? Kromě znojemského hradu navštivte monumentální,
na vysoké skále se tyčící, zámek ve Vranově nad Dyjí
Freeport
Freeport
Že Vám u nás chybí možnost nákupů? Nezoufejte! Freeport Fashion Outlet na Hatích je od nás jen 9,9 km. V 75 obchodech nakoupíte za super ceny, mnohdy i se 70% slevou!
Hnanice
Hnanice
Tajemná obec u NP Podyjí, ve které se nachází i náš hotel. Její dominantou je kostel sv. Wolfganga ze 13. století, do jehož kaple se zázračnou uzdravující vodou přicházeli poutníci z celé Evropy.
Rakousko
Rakousko
Z Hnanic do Rakouska je to coby kuličkou hroznového vína dohodil a zbytek došel po dvou deci vína pěšky, takže si nenechte ujít svaté kameny přímo na hranici.
TripAdvisor
UŽITEČNÉ ODKAZY
HOTEL HAPPY STAR
Znojemská 111, 669 02 Hnanice, Česká Republika
Tel.: +420 515 210 360 Fax: +420 515 210 330
E-mail: recepce@hotelhappystar.cz
NÁSLEDUJ NÁS
© 2024 HOTEL HAPPY STAR. All rights reserved.