KONFERENCE

Neodkládejte na zítra, co můžete už dnes udělat v hotelu Happy Star. 
Využijte wi-fi v sauně, ve vířivce i na baru. Pracujte zlehka, zrána i ze sklípku. 
Sdílejte své emoce v salóncích, vinárně i v solárku. Svěřte svá přání do uší personálu. 
Zvyšte svou produktivitu práce a buďte Happy Star. Nemožné ihned - firemní akce do tří minut. 
Volejte, pište, mailujte, faxujte, vypusťte poštovního holuba! Martin Herzig, řiditel hotelu k Vašim službám

Chystáte školeníčko, poradu, pořádný seminář nebo jen úprk z pracoviště pro management a ostatní kolegy? Mini-konferenci nebo maxi kongres? A proč si k tomu neužít vinicemi a bunkry obklopené prostředí s možností sportu, odpočinku, wellnessování, degustování vín a přírody v okolí nebo nedalekém zahraničí? Útulek nejsme, ale na útulné prostředí se těšit můžete.

Zdarma: mokrý bazén, suché ručníky, vířivka, parní kabina, fitness (svaly za příplatek). Za peníze: celá řada zařízení pro sport, např. tenisový kurt, kola, bowling.

Stravování: počínaje snídaní, přes coffee breaky, po zabijačku.

Doprovodný program: rafinované masáže, delikátní ochutnávky, párování vín a vonných esencí, zážitková gastronomie, mobilní kasino nebo bolest bránice způsobující beseda s MUDr. Radimem Uzlem, DJ, harmonikář nebo flašinetář, karikaturista,…

Konferenční sál pojme od 80 účastníků u stolů s kompletním [kofí-brejkem] po 120 v divadelním uspořádání. K dispozici je také velký salónek s kapacitou 80 lidí normálních nebo 99 ultraštíhlých a malý salónek pro 30 osob rozumných či 39 po dietě. Všechny sály skýtají:
 
 • denní světlo, zvuková izolace pro bujaré aktivity, klimatizaci pro parná léta i severské zimy 
 • dataprojektor s plátnem, kvalitním ozvučením, flipchartem s nevypsanými fixami a čistým papírem (včetně toaletního)
 • PC a přenosný mikrofon ve velkém salónku
 • Wi-Fi a uspořádání stolů rovně i našišato – přesně podle požadavků 
 • kávové přestávky s kávou z jižních svahů Brazílie a vždy čerstvé domácí koláčky ze severní části naší cukrárny 
 • přilehlé venkovní terasy a zahradní altán k dispozici i pro soukromé aktivity po desáté večerní 

Ceník pronájmu prostor viz soubor ke stažení níže.
Coffeebreakové balíčky jsou u nás velmi variabilní, rádi je přizpůsobíme Vašim požadavkům, zde tři základní: 
A - minerální voda, káva, jablečný štrúdl… 120 Kč
B - minerální voda, káva, koláček, šunkový chlebíček… 161 Kč
C - minerální voda, káva, medovník, bagetka se sušenou šunkou, čerstvé ovoce… 211 Kč
Chybí Vám něco? Máte dotaz, přání, stížnost nebo toužíte po inspiraci? Volejte, pište, mailujte, faxujte, vyšlete poštovního holuba! Martin Herzig, řiditel hotelu k Vašim službám, herzig@hotelhappystar.cz 9 DŮVODŮ, PROČ USPOŘÁDAT FIREMNÍ VEČÍREK V LEDNU
Je pravdou, že leden není pro firemní večírky nejčastějším měsícem, ale může to být skvělá příležitost oslavit začátek nového roku a poděkovat zaměstnancům za jejich práci během minulého roku. Máme pro Vás 9 důvodů, proč je leden skvělým měsícem právě pro firemní akce.
 1. Oslava nového roku: Leden je prvním měsícem v novém roce a může být skvělým důvodem k oslavě a přivítání nového roku.
 2. Poděkování zaměstnancům: Firemní večírek v lednu může být skvělou příležitostí k poděkování zaměstnancům za jejich práci během minulého roku a rovnou přistoupit k výhledu do roku nového.
 3. Navázání kontaktů: Večírek po vánočních prázdninách může být skvělou příležitostí k navázání kontaktů mezi zaměstnanci a k vytvoření lepšího týmového ducha, obzvlášť po delších prázdninách nebo dovolené na konci roku. 
 4. Méně pracovních akcí: V lednu bývá obvykle méně pracovních akcí než v jiných měsících, takže může být snadnější uspořádat večírek.
 5. Méně stresu: Prosinec je pro mnoho lidí stres: vánoční přípravy, nakupování dárků, dotahování věci. Oproti tomu je leden klidný měsíc a lidé jsou po Vánocích dobře naladění a odpočatí.
 6. Změna: Firemní večírek v lednu může být příjemnou změnou po náročném vánočním období. Navíc nemusíte soupeřit s jinými večírky.
 7. Nízké ceny: Některé místa a služby mohou být v lednu levnější než v jiných měsících. A je to logické. V lednu je malá konkurence.
 8. Větší nabídka: Většina firem má večírky již za sebou, proto snadněji najdete místo či podnik, kde akci zorganizovat. Podobná situace bude i s kapelami a jiným doprovodným programem.
 9. Možnost zapojit se do novoročních předsevzetí: Firemní večírek v lednu může být skvělou příležitostí k zapojení se do novoročních předsevzetí, například připravit zdravé jídlo nebo nabídnout aktivity pro udržení dobré fyzické kondice.
FactSheet
Parametry salonků a ceník pronájmu
TripAdvisor
UŽITEČNÉ ODKAZY
HOTEL HAPPY STAR
Znojemská 111, 669 02 Hnanice, Česká Republika
Tel.: +420 515 210 360 Fax: +420 515 210 330
E-mail: recepce@hotelhappystar.cz
NÁSLEDUJ NÁS
© 2023 HOTEL HAPPY STAR. All rights reserved.