Navigace


Znojemsko – fotky 12/2015

Vážení čtenáři našeho weblogu, přinášíme vám letošní poslední dvanáctý díl našeho vašeho fotomagazínu o Znojemsku. Koukněte tedy, jaký byl na Znojemsku prosinec 2015.

Středa, 30. 12. 2015 – 10:43 – Magazín

Milí návštěvníci Magazínu na webu Hotelu Happy Star, do něhož mám příležitost přispívat svými fotografiemi, díky pochopení pana ing. Herziga, ředitele hotelu. Rád bych vám poděkoval za vaši přízeň a pochvalné komentáře. Jsou zajisté lepší fotografové, ale své poslání vidím spíše v reportáži o životě „mého“ města i kraje kolem řeky Dyje. Jsem patriot, ale ne nekritický, jsou určitě kraje koukatelnější, hory, moře a tak dále. Rozhodující však je vždycky ten vztah ke kraji rodnému, který vidíme ještě více srdcem než jenom očima. Proto svým krajem kráčím, fotím a nyní, jak jste si všimli i létám, a dělím se o své zážitky a dojmy s vámi. Chtěl bych v tom  pokračovat i v roce 2016, do kterého vám přeji mír, zdraví a štěstí a oči dokořán, pro krásy našeho světa.
Jary Novák

Tisk

Vložit nový komentář

Komentáře (4)

1. N. Marková, 30. 12. 2015, 11:50   (sekretariat@hdj.cz)

Opět nádhera… z ptačí perspektivy… to jsou krásné fotečky. Květný advent je opravdu netradiční…
Těším se na další.
Srdečně zdravím.

2. Pikola, 1. 1. 2016, 12:14   (mpikola@seznam.cz)

Já myslím, že to víte, že jsem fakt fanda Vašeho hotelu, i když asi nevyužiju pohostinnosti Vašeho hotelu, jelikož bydlím cca 7 km od Vás, ale rád využívám Vaše welmez, výřivku, bazén a parní kabinku. Bezva. Jakožto patriot mám rád Váš skutečně vždy profesionálně vyvinutý každoměsíční foto magazin, vždy jste mě potěšili a v poslední době fotky z výšky jsou nádherné. Někdy tiše závidím, že nevím kde byla fotka pořízena, třeba i hned ta první.No a ten komín je ze staré nemocnice.
Přeji Vám a Vašemu hotelu v tomto novém roce plný hotel spokojených zákazníků.

3. Martin Herzig, 1. 1. 2016, 12:32   (herzig@hotelhappystar.cz)

Milý pane Pikolo, víme a magazín tvoříme i pro Vás, to Vy taky víte, fotky z výšky jsou opravdu exklusiv, Jary je prostě machr, s nemocnicí máte pravdu a ta první fotka je vyfocena nedaleko Vraní skály směrem k bývalému Faltýskovu mlýnu. Zůstaňte nám věrný, do nového roku jen to dobré Martin Herzig a duše fotomagazínu Jary Novák.

4. Holic, 3. 1. 2016, 10:25   (petrkubasky@seznam.cz)

Dobrý den, tak jak se tak u vás divám po male a jistě přecházíte do úplného jine-nove dimenze v zachycení momentek vašiCh nejen přírodních krás. Opravdu úžasný. Děkuji. KP