Navigace


Zajištění cateringu mimo hotel

Vážení zákazníci, pro vaše svatby, oslavy, párty a další akce jsme schopni zajistit kompletní catering až pro 250 osob.

Úterý, 24. 6. 2008 – 13:09 – Aktuality

Vážení zákazníci, pro vaše svatby, oslavy, párty a další akce jsme schopni zajistit kompletní catering až pro 250 osob.

Níže shlédněte fotky z cateringu pro 120 osob, který zajišťoval náš hotel v červnu 2008 v Louckém klášteře. V případě zájmu či dotazů nás prosím kontaktujte pomocí níže uvedeného kontaktního formuláře, případně na telefonním čísle 515 210 360 nebo na e-mailu recepce@hotelhappystar.cz.

Rádi vám zpracujeme předběžnou kalkulaci, neváhejte nás kontaktovat, jsme tady i pro vás.

Reference

Zdenka Komůrková, Jevišovice, info@moraviaservice.cz

Dobrý den, pane řediteli, chtěla bych tímto velmi poděkovat Vašemu panu provoznímu – panu Truhlářovi – i celému jeho týmu za perfektní zajištění cateringu na svatby, které jsme společně zajišťovali 5.6.2010 a 12.6.2010. Sva­tebčané z obou svateb byli se zajištěním cateringu maximálně spokojeni. Je mi ctí, že zajišťujete catering pro naši společnost. Kdykoliv potřebuji cokoliv doladit, pan Truhlář je vždy k dispozici, je velmi ochotný a především je to profesionál a skutečně člověk na svém místě. I svatebčané si jeho přístup velmi chválí. Sestavované menu i skladba rautů je vždy originální a přitom vychází maximálně vstříc požadavkům klientů. V minulosti jsem spolupracovala s několika dodavateli cateringu, ale služby, které zajišťuje pan Truhlář jsou na nejvyšší úrovni. Jsem velmi ráda, že jste naším partnerským hotelem a těším se na další spolupráci.

Tisk

Vložit nový komentář

Komentáře (1)

1. Šárka Koňáková, 23. 9. 2016, 8:01   (sarenka.stiborova@seznam.cz)

Dobrý den,
velice mě zaujal Váš hotel a představa mojí svatby v něm. Chtěla bych Vás tedy požádat o její předběžnou kalkulaci. Jednalo by se o svatbu v létě 2017, s obřadem o cca 40 lidech (včetně 6ti dětí 3-7 let), s obědem i večeří (večeře cca 55 osob). Oběd klasický, s předkrmem, polévkou, hlavním chodem a večeře buď formou teplého a studeného rautu nebo selete/kýty.
Na svatbě bude hodně kuřáků, tedy by bylo potřeba i přímého vstupu ven ze salonku či restaurace.
Zajímalo by mě, zda v je případě deště možné mít obřad i uvnitř.
Předem děkuji a budu se těšit na Vaši odpověď.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Šárka Koňáková