Navigace


Balíček pro dobrodruhy

Máte rádi vojenskou historii? Jste tak trochu dobrodruzi? Nebojíte se? Potom právě pro Vás je určen náš nový balíček – Balíček pro dobrodruhy. Hlavním zážitkem je přenocování v zrekonstruovaném bunkru, který se nachází jen pár desítek metrů od našeho hotelu.

bunkr-3.thumbnailV hotelu už spal každý, ale co noc v bunkru!?
bazen2.thumbnailSoučástí balíčku je i využití krytého bazénu s vířivkou.

Součástí balíčku pro 2 osoby jsou následující služby:

  • 1× ubytování v bunkru
  • 1× snídaně formou bufetu v hotelové restauraci
  • 1 hodina využití hotelového krytého bazénu, vířivky, parní kabiny a fitness v rámci otevírací doby wellnesscentra (10.00 – 22.00)

Bunkr je uzpůsoben k přespání (2 postele, spacáky…), jeho součástí jsou i vojenské předměty a prostředky na svícení, viz. Provozní řád.

A to vše za pouhých 1 290 Kč (cena za 2 osoby).

Pojďte nakouknout

Vyjádření zákazníků

Prvními nocležníky byli 2 mladí kluci ze Znojma a jak se jim líbilo: „Bylo to dost dobrý, zážitek na celý život, v bunkru je příjemná teplota okolo 19ti stupňů, tak jsme ani nepotřebovali spacáky, vřele doporučujeme každému, je to opravdu netradiční možnost návratu do historie.“

Miroslav a Honzík Nedvídkovi

Pobyt u vás byl nezapomenutelný zážitek který chceme ještě zopakovat, ale musíme si to naplánovat tak aby byly přístupné i bunkry v Šatově. V noci bylo v bunkru 13 – 14 stupňů, byli jsme dobře připraveni, spalo se výborně. Kombinace zálesáctví a luxusu předčila naše očekávání. Mám na mysli jedinečnost ubytování bez jakýchkoliv civilizačních vymožeností (mytí atd.) kontra návštěvy velnesu a ráno překvapivě a pečlivě připravené snídaně. Nevím co bych zlepšil, je to opravdu vydařený balíček za „přátelskou“ cenu. Děkuji za zprostředkování krásného a nevšedního zážitku a přeji spoustu spokojených zákazníků.

Tipy na prohlídku dalších pěchotních srubů v okolí našeho bunkru

Jak objednat

Objednávat můžete telefonicky 515 210 360, e-mailem recepce@hotelhappystar.cz nebo kontaktním formulářem uvedeným níže.

Budeme se na vás těšit! Pokud chcete balíčkem „Balíček pro dobrodruhy“ někoho obdarovat, rádi vám vystavíme dárkový certifikát. Reference zákazníků.Kontaktujte nás

Tisk