Navigace


Reference zákazníků

Přesvědčte se o tom, jak jsou s námi zákazníci spokojení! Pokud byste se chtěli sami zeptat uvedených osob, co říkají na náš hotel, můžete využít kontaktní údaje, které jsou u nich uvedeny.

Veronika Procházková, Ostrava   [ MIKADKO@seznam.cz ]

Dobrý den, v termínu od 25.-27.3.2016 jsme u Vás měli rezervován wellness pobyt. Moc se nám u Vás líbilo. Touto cestou bych chtěla velice poděkovat celému týmu hotelu od recepce, přes restauraci až po zaměstnance ve wellness centru. Hotel je nádherný a Vaše služby předčily naše očekávání. Ještě jednou mockrát děkujeme. Určitě se k Vám budeme rádi vracet. S přátelským pozdravem Procházková Veronika

Stanislava Šedivková   [ stanu.sedivkova@centrum.cz ]

Dobrý den. Chtěla bych Vám poděkovat za pěkný pobyt ve Vašem hotelu. Wellness pobyt jsem dostala jako dárek od syna a snachy. Moc se mi u Vás líbilo, procedury byly báječné, zvláště jsem si užila hydromasážní vanu, kterou jsem si zopakovala. Také NEOMEZENÝ vstup do bazénu a krásně teplé vířivky byl příjemný. Všichni zaměstnanci hotelu byli moc milí a já jsem si ty tři dny skutečně nádherně užila. A bonusem bylo nádherné počasí, které nám vyšlo, takže jsme už v tuto dobu mohli využít sluneční terasy u krytého bazénu. Ještě jednou Vám všem moc děkuji.

Šedivkovi, Hradec Králové   [ hana.sedivkova@seznam.cz ]

Vážení, chtěla bych Vám poděkovat za krásný wellness pobyt, který jsme si s manželem skutečně užili. Ochota všeho personálu – na recepci, ve wellness i v restauraci byla tak příjemná. NIC, skutečně NIC nebylo pro nikoho problém. Původně jsme mysleli, že budeme muset vzít pejsky, ani to by nebyl problém. Dámy ve wellness byly ochotné, i když wellness funguje od 10 hodin, v okamžiku kdy přišly, pustily nám vířivku, ve které jsme byli sami. A ještě se omlouvaly, že nás ruší, když dělaly povinný ranní úklid wellness. Vířivka mimochodem nádherně teplá, všude čisto. Také jsme si přiobjednali masáže – manžel havajskou, já lávové kameny – skutečně požitek. A musím zkonstatovat, že ačkoliv byla masáž zad a šíje v ceně balíčku, paní masérka provedla skvělou masáž, kterou si pochvaloval i manžel. Na masáže chodíme často, ale málokdy jsme byli tak spokojeni. Proto prosím, buďte tak laskavi a vyřiďte od nás ještě jednou poděkování paní/slečně masérce ( masáže 20.října od 10 hod.).Perličkou pak pro nás byla návštěva Znovínu v Šatově, odkud jsme si přivezli skvělá vína, kam jsme si pro ně zajeli přímo do závodu. Pro nás též hezký zážitek. A nesmím zapomenout na dobré jídlo. Prostě parádní 3 dny. Vzhledem k tomu, že bychom rádi věnovali babičce pobyt jako dárek, určitě k Vám ještě zavítáme. Děkujeme Šedivkovi.

manželé Kraumanovi   [ kraumanemil@seznam.cz ]

Vážení přátelé ve dnech 7.6.2014 -14.6.2014 jsme u Vás byli ubytováni jako rekreanti. Jelikož jsme vyznavači České kultury a přírody, a procestovali jsme takřka celou naší republiku, dovolujeme si sdělit Vám pár dojmů a postřehů. Váš hotel je umístěn ve velmi krásném prostředí a co se týká vybavení vzhledem k cenové relaci je podle nás jeden z nejlepších hotelů v České republice. Špičkové vybavení, jak pokojů, tak wellnessu i venkovního sportovního vyžití je na vysoké úrovni. Strava a příjemné jednání Vašeho personálu, je u Vás samozřejmostí. Proto děkujeme za příjemnou dovolenou strávenou ve Vašem zařízení a doufáme, že návštěvu u Vás brzo zopakujeme. Na brzkou shledanou se těší manželé Kraumanovi.

Radek Hanzl   [ radek.hanzl@nextreality.cz ]

Dobrý den, touto cestou bych Vám chtěl vyjádřit své velké díky za víkendový pobyt. Při své profesi jsem projel již mnoho hotelů po celé republice, ale nikde jsem nebyl tak spokojen. A to po všech stránkách – od ubytování, přes wellness, jídlo, služby hotelu až po vstřícnost personálu při řešení mých požadavků, které nebyly vždy jednoduché. Opravdu nemám ve zvyku psát děkování a reference, ale tentokrát jsem prostě musel.

Hana Štepánová, Praha   [ info@ppsycho.eu ]

V hotelu Happy Star jsme byli podruhé, po 9 měsících. Jedinou výtku, kterou jsme k hotelu loni měli, k našemu potěšení hotel odstranil - nyní je kompletně celý nekuřácký, jak se na wellness hotel sluší... Za tři čtvrtě roku se, bohudík, nezměnilo nic. Uvítala nás usměvavá recepční a ochotu a příjemnost předala nejen dalším recepčním, ale veškerému personálu, který jsme v hotelu potkali. Jak příjemné a v našich zeměpisných šířkách a výškách nezvyklé... V restauraci, wellnessu, na masážích, kosmetikách, na chodbách se na vás pracovníci usmívají a zajímají se o vás! Příjemné, velké pokoje se vším, co je potřeba, dostatečně velká restaurace s různými salonky a terasou, volný stup do slušného bazénu na plavání, skutečně teplé vířivky pro šest (dobrých až osm... ;) lidí, parní sauny, posilovny. Za více, než přiměřený peníz, masáže, zábaly, kosmetiky, pedikúry, koupele, finská sauna atd. Zkratkou: nejlepší hotel této velikosti a jeden z nejlepších wellness hotelů u nás vůbec. Rozhodli jsme se jej klientům našeho zařízení jednoznačně doporučovat. Pracovníci ppsycho.eu, Psychoterapeutická poradna, Praha 4.

Laďa a Lucka, Velká Bystřice   [ potluc@seznam.cz ]

Dobrý večer, rádi bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovali za náš skvělý pobyt (22.-26.7.2013) ve Vašem hotelu :-) Marně jsme se snažili najít nějaký nedostatek během naší dovolené, ale marně. Vůbec nic jsme nenašli :-D Váš hotel je úplně úžasný. Mile nás překvapilo, již objednání našeho pobytu, které jsme měli potvrzené emailem za dvě minuty. Objednávali jsme si přes internet i masáže na celý týden a i tato objednávka byla během chvilky potvrzena v termínech, které jsme si sami určili :-) Po příjezdu nás přivítala milá recepční, v celém hotelu bylo nádherně čisto, celý personál byl velice příjemný a jídlo??? Tak to byl doslova chuťový orgasmus :-D Prostředí je úžasné pro klidnou relaxaci, protože výhled je jen na nádhernou krajinu. Moc Vám za vše děkujeme a určitě Vás budeme chválit a všem doporučovat. A my??? My se zase moc rádi k Vám brzy vrátíme :-)

Pavlína Frešerová, Kbely   [ pfreser1@gmail.com ]

Dobrý den, ráda bych vyjádřila naše nadšení z pobytu ve Vašem hotelu. Byli jsme u vás loni a letos jsme neodolali a přijeli znovu alespoň na pár dní. Vše bylo naprosto perfektní, byli jsme opět moc spokojeni a určitě přijedeme někdy znovu. Děkuji.

Ing.Ľubomír Schwarz, Praha   [ Lubomir.Schwarz@skoda-auto.cz ]

Dobrý den pane Herzigu, byl jsem v termínu 16.-18.11.2012 při příležitosti putování se Znovínem ubytován s 26-člennou skupinou přátel ve vašem hotelu. Chtěl jsem vám při té příležitosti sdělit, že jsme se opět setkali s maximálně profesionálním a ochotným přístupem všech vašich pracovníků. Podtrhnul bych zejména výkon pracovnic hotelové recepce, které už při složité rezervaci ubytování vše včetně různých změn zvládali perfektně tak i pracovníků restaurace, kteří nás trpělivě a kvalitně obsluhovali. Chci vám a vašim pracovníkům proto jménem celé mé početné skupiny za vynikající servis moc poděkovat. Přeji hezký den z Prahy do Hnanic.

Michael Maan, Ostrava   [ Maan.Michael@seznam.cz ]

Je mi potěšením přidat pár komentářů o našem pobytu ve vašem hotelu Happy Star v Hnanicích. Tady jsou: Návštěva hotelu Happy Star se pro nás stává zvykem, protože se snažíme přijet prakticky každý rok. V naší rodině to je odměna hlavně pro naše mladé kluky, kteří sem rádi jezdí a považují to za dárek, obzvlášť když mají dobré výsledky ve škole. Během let se toho mnoho zlepšilo (jako kdyby to bylo potřeba) a naše spokojenost v hotelu vždy rostla. Je tu přátelský personál, absolutní čistota a pomoc v každém směru. Ubytování je velice komfortní, a když byla před pár lety nainstalována klimatizace, už snad není nic, co by chybělo k pohodlnému a odpočinkovému spánku. Ceníme si tichého a krásně zeleného okolí, stále rostoucí úžasné zahrady pro příjemné krátké procházky, ale především, naši mladí si cení volného vstupu do bazénu a přilehlých zařízení. Byli by schopni zůstat celý den ve vodě, kdyby nebylo těch skvělých jídel nabízených v restauraci. Jídla vždy vyhrají nad bazénem, protože jsou velice chutná a cenově rozumná, když uvážíme, jak jsou to velké porce. A snídaně jsou „tantalizing“ – svým výběrem a chutěmi. Hotel odpovídá všem potřebám hostů, i kdybychom něco zapomněli – dokonce tento rok našli naši ztracenou věc a poslali nám ji poštou zcela zdarma. Jaká laskavost! Po těchto zkušenostech si přeji, abychom sem mohli i nadále jezdit, jak nám zdraví dovolí, a užívat si opět volné dny v ráji.

Jana a Lukáš Vítkovi, Hošťálková   [ Jana.Ovca@seznam.cz ]

Hezký den, rádi bychom Vám poděkovali za vydařený pobytový balíček, který jsme vyzkoušeli ve dnech 8.-10.2.2012. Byli jsme s Vašimi službami velice spokojeni. Využili jsme téměř všechny možnosti, které hotel nabízí. Děkujeme zvláště paní (slečně) recepční za milé uvítání a podrobné vysvětlení balíčku:-)

Daniel Rojan, Ostrava   [ danrojan@seznam.cz ]

Dobrý den pane řediteli. Chtěl bych poděkovat za vše, co jste pro mne a moji rodinu připravil. Nemělo to chybu. Bez nasládlých řečí Vám můžu říct, že hotel s tak profesionálním personálem a úsměvnou obsluhou v restauraci jsem už dlouho nezažil. Jde vidět, že to máte pevně v rukách. Blahopřeji. To je to nejlepší PR, jaké můžete tvořit. Ještě jednou díky za vše.

Švábenští, Brno   [ janavip123@seznam.cz ]

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za pěkný pobyt ve vašem hotelu. Nyní jsme tam byli s manželem už po šesté a vždy k naší spokojenosti. Manžel pracoval dlouhá léta v hotelu a dokáže ocenit profesionální přístup a velmi příjemné chování děvčat na recepci. Také paní Kořínková v restauraci je vynikající. Vždy usměvavá a ochotná. Už její přivítání při příchodu do restaurace nám zvedne náladu a hned se tam cítíme jako doma. Přejeme všem pohodové hosty a těšíme se na další pobyt.

manželé Pouzarovi, Praha   [ alenapouzarova@centrum.cz ]

Vážený pane řediteli, milí zaměstnanci hotelu, děkujeme za příjemně strávený víkend u Vás. Relaxovali jsme v úžasném bazénu, odpočinuli si v 100% čistém prostředí hotelu a ochutnali skvělá jídla z Vaší restaurace. Děkujeme a rádi se k Vám vrátíme.

Jiří Antonů, Jihlava   [ JAntonu@CSAS.cz ]

Do Podyjí jsme se rozhodli vydat před několika lety a k pobytu jsme si vybrali Happy star v blízkosti NP Podyjí. Hotel si naší rodinu naprosto získal. Proto se sem každoročně vracíme. Nejvíce si cením toho, že každý rok zde najdeme nějaké vylepšení, které příjemně potěší.

PhDr. Natálie Simonová, Praha   [ natalie.simonova@soc.cas.cz ]

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vám touto cestou osobně vyjádřila své poděkování za úžasný a zcela bezchybný 4-denní pobyt ve Vašem hotelu a rovněž obdiv za profesionální úroveň služeb Vašeho hotelu. Veškerý servis dalece překračuje úroveň obvyklou (nejen) v českém prostředí a musí tak uspokojit i ty nejnáročnější klienty: čistota pokojů i celého hotelu, ochotný a milý personál, krásné okolí a především velmi flexibilní nabídka služeb. Jakožto manažer hotelu máte můj velký obdiv a doufám, že se řady Vašich spokojených klientů budou i nadále, zcela zaslouženě, rozrůstat.

Zuzana Svobodová, Jablonec nad Nisou   [ zuzka.svobodova@vzp.cz ]

Chtěli bychom Vám poděkovat za příjemně strávenou dovolenou, skvělé zázemí a služby hotelu a v neposlední řadě velmi ochotný personál. Byli jsme opravdu maximálně spokojení a budeme se těšit opět někdy na shledanou.

M. Zahradníček a D. Bouška, Praha   [ diver7333@seznam.cz ]

Vážený pane řediteli, tento týden jsme s kolegou již podruhé navštívili váš hotel. Chtěli bychom Vám vyjádřit naší velikou spokojenost, co se týče ubytování a dalších služeb. Velice jsme byli také spokojeni s gastronomií ve vašem hotelu. Rádi bychom poděkovali touto cestou slečnám na recepci a to slečně, která měla službu 14.2.2007 přes den a slečně, co měla ze 14.2. na 15.2.2007 noční a také slečně nebo paní co měla ve středu službu u bazénu. Obzvlášť bysme chtěli pochválit a poděkovat provoznímu p. Marcelu Kundrátovi, který nám velice ochotně vyšel vstříc, co se týče našich požadavků. Je to opravdu člověk na svém místě. Ještě jednou opravdu moc děkujeme za vše. Budeme váš hotel všem doporučovat a rádi se k vám budeme vracet.

Otto Illek, Brno   [ otto.illek@seznam.cz ]

Profesionální a velmi příjemný personál. Při jednání s kýmkoliv v hotelu jsme měli vždy pocit, že jak majiteli tak všem zaměstnancům opravdu záleží na tom, aby se hosté cítili spokojeni a jako doma. Kvalita všech služeb odpovídá standardu poskytovaném v zahraničí což je v naší republice velice neobvyklé! Příjemné prostředí a vkusný interiér který si na nic nehraje.

Lenka Kotasová, Karviná   [ jlkotas@o2active.cz ]

Ve vašem hotelu jsme byli dvakrát a pokaždé jsme prožili klidnou dovolenou, byli jsme velmi spokojeni jak s úrovní ubytování, stravování a obsluhy, tak i zázemí – bazén, sauna, fitnes, úschovna kol, hřiště na tenis (poprvé jsme si ho zahráli)…. Hotel je v pěkném místě, vhodném k výletům u nás i v Rakousku, jak na kolech, tak autem.

Miroslav Barton, Praha   [ mbarton@bonduelle.com ]

Rád se do vašeho hotelu vracím, protože patří k mým oblíbeným a to hlavně z důvodu vysoké a bezchybné kvality služeb (konferenční služby, ubytování, stravování, volný čas (bazén, pára…)). Využívám tento hotel nejen k pracovním poradám, ale i k trávení soukromé dovolené. Všichni moji přátelé, kteří na moje doporučení hotel navštívili rozhodně nebyli zklamáni. Je to taková oáza pohody na Jižní Moravě.

Petr Kunc   [ kuncp@atlas.cz ]

Do hotelu Happy Star se vždy rád vracím, oceňuji dobré služby, kuchyń i zázemí. Považujeme ho s manželkou za jakousi oázu klidu a pohody uprostřed krásné přírody a kraje. Hotel Happy Star je jistota!

David Kratochvíl   [ dkratoch@centrum.cz ]

Budeme teď u vás ubytováni teprve podruhé. Přesto, oceňujeme kvalitu služeb, lokalitu, rozumnou cenu a širokou nabídku vyžití přímo v místě hotelu. To je důvod, proč k vám znovu jedeme.

Branko Černý, Skvrňov   [ branko.cerny@vinnysklep.cz ]

Po dlouhém hledání při mých pracovních i odpočinkových cestách po jižní Moravě, se mi konečně podařilo najít hotel, ve kterém se snoubí moravská pohostinnost, evropská kvalita služeb a prostředí a vstřícné ceny pro Čechy. Děkuji Vám za to a přeji hodně úspěchů.

Vladimír Mařas   [ vm2@seznam.cz ]

Ve Vašem hotelu jsme byli ubytování při návštěvě Vídně a byli jsme velice spokojení, zejména s velice kvalitní možností relaxace. Váš hotel jsem vřele doporučil dalším přátelům.

kolektiv absolventů – maturanté třídy 2.A školního roku 2005

Děkujeme kolektivu školy hotelu Happy star v Hnanicích za jedinečné zážitky, kterých se nám dostalo při třídenním studiu oboru vinařství a vinohradnictví při této škole. Tolik zábavy, dobrého jídla a vynikajícího vína jsme si dosud při žádném studiu neužili a ještě nikdy nám „pedagogové“ nebyli tak sympatičtí. Rádi chválíme nejen výborný a originální nápad se „Zábavnou vinařskou maturitou“, ale i velice příjemné prostředí vašeho hotelu, vysokou úroveň služeb a především milý, téměř „rodinný“ přístup všech vašich zaměstnanců. Těšíme se na vaše další překvapení a nápady a určitě opět přijedeme.

Ing. Jiří Vyčítal   [ vycital@volny.cz ]

Ve Vašem hotelu jsme byli s manželkou vždy spokojeni a to jak velmi kvalitním ubytováním, tak krásnou zahradou, bazenem s vířivkou a párou. Také Váše gastronomie je na velmi dobré úrovni a námi navštívené večery s zážitkouvou gastronomií a ochutnávkami vín nemají chybu. Váš personál se k nám vždy choval velmi dobře a profesionálně. Váš hotel považuji za velmi dobrý a také svým známým jej doporučuji. Velmi bych si přál, aby takových kvalitních a cenově přístupných hotelů bylo v naší republice více. Přeji Vám hodně úspěchů ve Váší práci a těším se zase na setkání.

Ing. Jiří Stonawský, Kladno   [ jiri.stonawsky@seznam.cz ]

K Vašemu hotelu a službám se vyjadřuji jen v superlativech: hotel využívám s manželkou a přáteli hlavně při akcích organizovaných společností Znovín. Ve Vašem hotelu oceňujeme vysokou úroveň poskytovaných služeb a to jak v ubytování, stravování tak i při relaxaci ve Vašem balneoprovozu. Dále jsem spokojen s ochotou, vstřicností a celkovou profesionalitou všech Vašich zaměstnanců. Odjíždíme vždy s příjemným pocitem a rádi se k Vám vracíme. Velice kladně také hodnotím vzájemnou elektronickou komunikaci, tj. možnost objednání pokoje a služeb a naopak Vámi zasílané nabídky hotelových akcí.

Ing. Vlastimil Koťan   [ kotan@propag-servis.cz ]

Jezdíme k Vám za příjemným prostředím, dobrým vínem i gastronomií. Velmi se nám líbí možnost skloubení sportu / např. kola,/ ochutnávka vín a užití si páry a bazénu v pozdním odpoledni a vše na jednom místě s ochotným personálem.Zažili jsme i akci s panem Černým, což byla velmi zajímavá a dobrá akce, jen jsme všichni na závěr konstatovali, že již byla velmi zkomercionalizovaná. S pobytem u Vás jsme zatím byli vždy spokojeni.

Manželé Tošerovi, Zlukov   [ vaclav.toser@seznam.cz ]

Na Váš hotel máme s manželkou ty nejlepší vzpomínky, a jistě se u Vás opět objevíme. S Vašimi službami jsme byli velmi spokojeni. Ubytování, obsluha i vstřícnost personálu byla na velmi vysoké úrovni. Co se týče doprovodných programů, tak ty jsme zatím z časových důvodů nevyužili, ale bazen, sauna a fitnescentrum nemá chybu. I poskytování masérských služeb nám přišlo vhod. Myslíme si, že pokud budete takto pokračovat, nebudete mít nouzi o hosty. V okruhu našich přátel Vás vždy doporučujeme.

Marie a Petr Roithovi, Praha   [ petrroith@seznam.cz ]

Proč do hotelu Happy Star rádi jezdíme? Odpovídáme krátce, ale výstižně, neboť se nám hotel Happy Star velmi líbí. Nacházíme zde příjemný obsluhující personál , moderní a vkusně zařízený interiér hotelu, pěkné posezení ve vinárně, dobré moravské a rakouské vínečko, speciality moravské i evropské kuchyně, bazén,saunu, tělocvičnu… co si přát více, vše pod jednou střechou a tak si k Vám rádi jezdíme odpočinout a popovídat si s našimi přáteli. Pořádáte také zajímavé akce ve spolupráci s panem B. Černým a společností Znovín „snoubení pokrmů s víny“.

Ing. Petr a Jaroslava Sehnalovi, Babice nad Svitavou   [ Sehnal.Petr@seznam.cz ]

Hotel HAPPY STAR považujeme za nejlepší hotel ve Znojmě a okolí. Parametriské porovnání kvalita x cena hovoří jednoznačně pro hotel HAPPY STAR. Od doby jeho otevření jej preferujeme na prvním místě a je pro nás velká škoda, že kapacita je hned plně obsazena. Hodnotíme jako 1A* nejen vlastní ubytování, ale i kuchyni a vstřícnost personálu.

Pavla a Miroslav Fučíkovi, Ostrava   [ Miroslav.Fucik@union.cz ]

Strávili jsme v hotelu Happy Star několik krásných podzimních dnů. Ocenili jsme příjemné prostředí, milou obsluhu a možnost využívat bazén, saunu a masáže. I poloha hotelu v blízkosti Znojma a mnoha atraktivních vinných sklípků je příjemná. Ideální pro cykloturistiku.

rodina Dohnalova, Praha   [ Jana_Dohnalova@cmss.cz ]

Jsem velmi ráda, že jsem objevila tento nádherný hotel, který nabízí široké využití, jak po sportovní stránce, tak po společenské. Citlivé architektonické řešení se zde snoubí s vysokou kvalitou zařízení, které by podle našeho názoru odpovídalo pětihvězdičkovému hotelu. Přístup personálu hotelu je na profesionální úrovni, mohu všem vřele doporučit návštěvu hotelu Happy Star. Moc rádi se sem vracíme a těšíme se na další dny strávené v krásné vinařské oblasti ve špičkovém hotelu.

Erik Hrazdil, Brno   [ ehrazdil@cleanservis.cz ]

Váš personál se nás vždy snaží ubytovat, i když je v době objednávky obsazeno. Máte výbornou kuchyň. Váš hotel využívám za účelem výjezdního zasedání představenstva a jarních i podzimních akcí, které pořádá Znovín Znojmo. Líbí se mi, že po náročném programu mohu relaxovat ve Vašem bazénu, vířivce a v parní kabině. Vaše postele jsou velmi pohodlné a spánek není ničím rušen. Líbí se mi bezproblémové parkování a vkusně upravené okolí. Váš apartmán je kouzelný.

Naďa a Miroslav Markovi, Jihlava   [ sekretariat@hdj.cz ]

Koncem měsíce července a začátkem srpna 2007 jsme u Vás trávili týdenní dovolenou. Musíme říci, že to bylo opravdu jedinečné, byli jsme velice spokojeni – ubytování, jídlo, milý a ochotný personál, nádherný bazén…. Samozřejmě k tomu přispělo i krásné počasí, okolní příroda, vinice a samozřejmě i vynikající víno. Jak se říká: „nemělo to chybu“.Chtěli bychom Vám proto ještě jednou poděkovat za příjemně prožitý týden a určitě se k Vám budeme vracet. Přejeme hodně spokojených klientů a úspěchy ve Vašem podnikání.

T. Modráček se ženou, Pec pod Sněžkou   [ hotel@kolinskabouda.cz ]

Vážený pane řediteli, chtěli bychom vám poděkovali alespoň touto cestou za krásný den strávený ve Vašem hotelu. Máte výborný, ochotný a usměvavý personál na všech úsecích vašeho hotelu (recepce, bar, restaurace, pokojské, relaxační centrum, atd.) a naše poděkování patří i jim. Rádi se k Vám budeme vracet.

Jaroslav Kadlec, Praha   [ jaromar@nadosahruky.cz ]

Vážený pane Herzig, rád bych vám vyjádřil poděkování za krásný pobyt ve vašem hotelu, i když nebylo hezké počasí. Vše bylo perfektně zařízeno, tak jak jsme se domluvili a profesionální jednání vašich zaměstnanců bylo vynikající. Proto je váš hotel tak oblíben a já se již těším na příští pobyt u vás.

Ľubomír Schwarz, Praha   [ lubomir.schwarz@skoda-auto.cz ]

Vážený management hotelu, rád bych Vám sdělil, že jsem při posledním putování se Znovínem opět se svými přáteli využil služeb Vašeho hotelu a a musím Vám říct, že k všeobecné a plné spokojenosti. Je příjemné u Vás bydlet, využít služeb restaurace a i ostatních částí hotelu. Personál je v recepci, v restauraci i na bazénu profesionální, vstřícný a nevtíravě ochotný splnit přání hostů. Věřím, že tento stav ještě dlouho vydrží.

Michal Hájek, Brno   [ lufina@atlas.cz ]

Chtěl bych Vám móóóóóóóc poděkovat za krásný víkend, který jsme u Vás s manželkou prožili v rámci balíčku zážitků. Ještě jednou děkuji za obstarání květiny a za příjemné a pohodové jednání ze strany Vašeho personálu. Člověk ve Vašem hotelu nemá pocit nějaké snobárny, personál je takový pohodový, příjemný, milý. Jedinécobych možná uvedl,tak v rámci balíčku zážitků bych místo medové masáže dal masáž klasickou a nad manželskou postel v rámci apartmánu bych umístil pro romantiku zrcadla. Je to však jen takový návrh. Jinak jsem byl strašně spokojený a to i se snídaněmi, popř. s kuchařským uměním kuchaře v rámci zakoupených večeří. Návštěva sklípku byla rovněž velice příjemná a pohodová. Nejsem řečník. Prostě děkuji a těším se na shledanou.

Zdeněk a Jana Ducháčovi, Hradec Králové   [ duchacst@seznam.cz ]

Dobrý den, chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za krásný týden, který jsme u Vás mohli prožít. Teprve teď , když si musíme vařit, uklízet a starat se, vidíme o co jsme přišli.

PhDr. Natali Marková, Praha   [ n.markova@yahoo.com ]

Přeji krásný den všem, nebudu se opakovat, ale jezdíme k vám s manželem již delší dobu, sportujeme, vyjíždíme tam, kde jsme se narodili, totiž do Retzu, což je kousek od vás, a neméně si užíváme posilovny, bazénu, ale…hlavně dobrého jídla, pití a profesionální obsluhy.

Jana a Kamil Musilovi, Čikov   [ jana.musilova@tipatelekom.cz ]

Chceme Vám s manželem velmi poděkovat za krásné dva dny, strávené ve Vašem hotelu na konci srpna letošního roku v rámci „Speciálního balíčku I.“ . Díky příjemnému „domácímu“ prostředí hotelu, bezchybným službám, ochotnému personálu a nádhernému okolí, jsme se s manželem cítili velmi dobře a bylo nám spolu i po deseti letech manželství moc fajn :o). Pobyt v hotelu Happy Star si určitě ještě zopakujeme a místo romantiky s sebou tentokrát vezmeme i naše dvě děti, jistě se jim u Vás bude také líbit. Ještě jednou moc děkujeme za nevšedně strávený čas.

manželé Beranovi, Plzeň   [ j.beran@cmail.cz ]

Vážený pane řediteli a zaměstnanci hotelu Happy Star, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za vynikající služby Vašeho hotelu. Již v květnu tohoto roku jsme využili služeb Vašeho hotelu. Balíček zážitků, který jsem darovala manželovi k 20.výročí svatby byl úžasný a překonal naše představy. Služby, které Váš hotel nabízí, jsou opravdu nadstandardní. Po celou dobu pobytu jsme se cítili jako v bavlnce. Ochotní a milí zaměstnanci hotelu vše jen umocňovali. Mohli bychom zde uvést celý seznam nečekaných situací, které Váš personál dokázal bravurně a profesionálně vyřešit…samozřejmě k naší maximální spokojenosti:-)) Nyní jsme se rozhodli pozvat k Vám do hotelu i naše přátele. Během organizování naší společné akce VÍNO 2008 a zajišťování rezervace ubytování jsme byli opět moc spokojení s přístupem Vašich zaměstnanců. Paní Leona Vyskočilová je opravdu člověk na svém místě:-)) Moc se těšíme na další pobyt u Vás!!!

Zdeněk Souček, Poděbrady   [ zdesou@seznam.cz ]

Už jsem toho dost navštívil a tak mohu říci, že tak ochotný a vnímavý personál a špičkové služby, jako u Vás, se jen tak nevidí. Rád se k Vám vracím, protože se u Vás vždy cítím velice dobře. Naposledy jsem u Vás byl z 15. na 16. listopadu 2008 a byl jsem opět velice spokojen.

Jana Švábenská, Brno   [ janavip123@seznam.cz ]

Ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování personálu hotelu. Byli jsme velmi mile překvapení s úrovní služeb,ochotou a příjemným chováním pracovnic recepce. Nečekala jsem, že to zde bude až tak dobré. Užili jsme si v hotelu s manželem a vnukem jen pár dní před koncem roku, ale určitě se chceme na jaře vrátit. Ještě jednou díky a už se těšíme na další návštěvu.

manželé Otřísalovi, Nový Jičín   [ lenka.otrisalova@seznam.cz ]

Dlouho jsme hledali s manželem hotel, který by odpovídal našim požadavkům. Do hotelu Happy Star se rádi vracíme, nikde jsme nenalezli lepší „oázu“ klidu, pohody, relaxace a skvělých služeb…

Ing. Miloslav Ježek, Moravany   [ Jezek@zst.cd.cz ]

Dovolte, abych vám touto cestou poděkoval za skvěle strávený víkend ve vašem hotelu. Skvělé zázemí pro hosty a hlavně příjemný ochotný personál. Opravdu odpočinkový relax víkend.

Martina Škodová, Praha   [ sybor@volny.cz ]

Vážený pane řediteli, ve Vašem hotelu jsme strávili několikadenní pobyt již podruhé a opět k plné spokojenosti. Hotel má moderně vybavené pokoje,vyhovuje nám možnost velkého sportovního vyžití, relaxace ve wellness centru s bazénem a kvalitní chutné jídlo ve Vaší restauraci. Chtěla bych pochválit příjemný personál, zvlášť paní Věru Špetíkovou na recepci. Je neobyčejně milá, příjemná, komunikativní a vždy nápomocná řešit sebemenší problém.Také umí výborně poradit ohledně výletů po nádherném okolí, včetně vinných sklípků. Velmi spokojeni byli i moji rodiče a rodiče mého partnera, přestože jsou to již starší lidé,našli si zde vyžití, což dokazuje že Váš hotel je opravdu vhodný pro všechny generace. Rozhodně se do Vašeho hotelu rádi znovu vrátíme.

Milan Vašina, Bratislava   [ Milan.Vasina@t-mobile.sk ]

Vazeny pane Truhlar a vsichni v hotelu, chtel bych vam, byt s opozdenim (byl jsem na dovolene), moc podekovat za pripravu a prubeh me oslavy u vas v hotelu. Jsem velmi rad, ze si drzite svoji vybornou uroven poskytovani sluzeb. A v kombinaci se vstricnosti personalu a pohodovou atmosferou v hotelu je pro kazdeho pobyt u vas krasnym zazitkem. Musim vam timto podekovat i za me hosty, protoze mnozi z nich u vas byli poprve a byli jednoduse velmi spokojeni. To se samozrejme projevilo i na me spokojenosti a utvrdil jsem se, ze volba udelat pohodovou oslavu u vas byla ta spravna. Jeste jednou diky nejen vam, ale i obsluze, panu kuchari, pani recepcni a vsem dalsim v hotelu. Delate dobrou praci! Pekne leto.

Michaela Petržílková, Most   [ petrzilkova@herkul.cz ]

O víkendu jsme navštívili Váš hotel, kde jsme měli předplacený „Balíček zážitků“ s polopenzí v apartmánu. Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za příjemné jednání, výborné služby a milou obsluhu v restauraci i u bazénu. Plně doufám, že se ještě setkáme, při dalším pobytu.

Stanislav Šišma, Praha   [ ssisma@csob.cz ]

Dobrý den , dovolím si Vám touto formou poděkovat za Vaši laskavost , ochotu a vstřícnost , která nám zpříjemnila a usnadnila pobyt u Vás ; Vaše prostředí mě překvapilo , protože jsem jej nečekal , abych byl upřímný , byl jsem zaskočen v dobrém slova smyslu a v dobrém to úmyslu ; ani trošku nepříjemné počasí nám nezkazilo celkový velmi dobrý dojem a pocit z příjemně prožitých dnů u Vás a ve Vašem okolí. Přeji Vám zdraví , spokojenost a pohodové hosty . Jsem přesvědčen , že Vás znovu a velmi rádi , že Vás znovu a velmi rád navštívíme – navštívím…

Marie Misařová, Jindřichův Hradec   [ slunickomarie@centrum.cz ]

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za báječný víkend, který jsme skvěle prožili i díky bezvadnému přístupu všech zaměstnanců hotelu Happy Star. Část názvu vašeho hotelu se přenesla i na nás – jsme happy.

Ing. Martina Láčíková, Zlín   [ lacikova@radiozlin.cz ]

Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala za příjemný pobyt ve Vašem hotelu. Děkujeme za skvělou péči, profesionální přístup a celkovou atmosféru. Rády se k Vám ještě někdy vrátíme a s radostí Vás doporučíme našim známým. Tento pobyt byl náš šestý, tak máme už nějaké zkušenosti s návštěvou podobných zařízení a můžeme srovnávat. Takovou spokojenost jsme už dlouho nezažily. Ještě jednou DĚKUJI jak za sebe, tak za své kamarádky.

Marek Heinisch, Velká Bíteš   [ Marek.Heinisch@draka.com ]

Chtěli bychom Vám poděkovat za nádherně strávený víkend, skvělé zázemí a služby hotelu a v neposlední řadě velmi ochotný a příjemný personál. Byli jsme opravdu maximálně spokojení a příjemně překvapeni. Poloha hotýlku a vůbec vybavenost-naprosto bezchybné. Hotýlek je rozhodně určen pro jakoukoli generaci a každý si zde, či v okolí najde to své. Budeme se těšit opět někdy na shledanou.

Iveta Sládková, Uherské Hradiště   [ Sladkova.I@seznam.cz ]

Pokud veškeré nabízené služby a dokonalost personálu zůstanou na stejné úrovni, určitě se budeme každý rok vracet. Všem patří velké poděkování.

Markéta Hanzelková a Jiří Kvita, Nový Jičín   [ market.maki@centrum.cz ]

Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za úžasný „velikonoční“ pobyt ve Vašem hotelu. Byli jsme u Vás spokojeni s veškerými službami. V restauraci byla velice příjemná obsluha, stejně tak na recepci i u wellness centra, tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří měli službu v termínu 2.4. – 4.4. 2010. Moc se nám u Vás líbilo, moc rádi se k Vám zase někdy podíváme. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám spoustu spokojených hostů.

Veronika Havlíčková   [ verusska@seznam.cz ]

Dobrý den, minulý víkend byli naši prarodiče (Jaromír a Blanka Horskovi) ubytovaní ve Vašem hotelu. Chtěla bych poděkovat za příjemný pobyt, přijeli nadšeni, moc se jim u vás líbilo.

Blažena Kašparová, Praha   [ kasparova@hypermedia.cz ]

Ještě jednou bych ráda pěla ódy na Váš hotel. Byli jsme u Vás ubytováni ke konci roku (bylo to cca týden před Silvestrem). I když počasí příliš nepřálo procházkám, báječně jsme si užívali komfortu v hotelu. Vstřícný a sympatický personál, čisté a krásné prostředí – prostě jako v bavlnce. Rádi bychom návštěvu letos zopakovali – tentokrát i s naší fenkou Elinkou, aby nám k pocitu dokonalého štěstí nechybělo nic. Mějte se krásně a přeji plno spokojených klientů a stále plný hotel!

Dita Špůrková, Vsetín   [ edith.visage@seznam.cz ]

Dobrý den, chtěla bych touto formou poděkovat za naprosto úžasně strávený víkend v hotelu Happy Star. Dostali jsme s manželem balíček zážitků k 5.-ti letému výročí svatby a opravdu jsme měli druhé líbánky. Ani si nedovedu představit, že bychom je strávili lépe. Skvělý hotel v úžasném prostředí vinic je sám o sobě balzámem na nervy v dnešní uspěchané době. Dále všechen personál naprosto ochotný a milý cokoliv řešit. Navíc ještě všude krásně čisto a upraveno a ten úžasný bazén s vířivkou a terasou…..No prostě ráj na zemi. Děkujeme a přejeme ať se to nikdy nepokazí. Rádi se opět vrátíme.

manželé Zajícovi, Ostrožská Nová Ves   [ katkavlk@centrum.cz ]

V hotelu Happy Star jsme strávili naši svatební cestu. Hotel jsme vybírali přes internet, kde nás už mile překvapily profesionálně vytvořené stránky. Ve skutečnosti hotel vypadal ješte lépe než na fotkách. Byli jsme velmi spokojeni jak s jídlem, tak i s milým personálem, který nám vždy vyšel vstříc. Líbilo se nám ranní i večerní plavání, a také jsme si užili masáže. Rádi bychom se k vám vrátili v létě, kdy je více možností využít i venkovní vybavení hotelu. Myslíme si, že by si hotel zasloužil tu malou čtvrtou hvězdičku zvětšit.

Mgr. Jana Jirkůvová, Brusná   [ jana.jirkuvova@seznam.cz ]

Vážení – nejen vedoucí – pracovníci HAPPY STARu, popravdě, nejsem zvyklá psát recenze na hotely, přestože ubytování „mimo domov“ užívám v poslední době celkem často.ale dnes jsem si řekla, že něco vytvořím. Ve Vašem komplexu jsem byla již několikrát a musím Vás velice pochválit. :o) Jde v první řadě o tzv. hallo efekt, tj. prvotní setkání, ať již mailem, telefonicky či osobně. A to i u opakovaných akcí! Jako kdykoli jindy, tak byla i dnes byla komunikace s Vaší recepcí supeeeer! :o) Vždy jsem byla z Vaší strany mile přijata. Milý hlas paní recepční mne znovu a opět ubezpečil o tom, že se na Vás kdykoli mohu obrátit s jakýmkoli dotazem či ujasněním. Navíc musím samozřejmě dodat, že máte kromě velice příjemně zařízených pokojů (hlavně těch rohových s výhledem do krásné zahrady), skvělou obsluhu v restauraci, výtečnou kuchyň a velice milou paní ve wellness. :o))) Domnívám se, že by si z Vás měla převážná většina hotelů vzít příklad! :o) Děkuji za vše, těším se na příští pobyt u Vás, a hlavně přeji Vám vše NEJ do dalšího podnikání!

manželé Mutinovi, Ostrava   [ mutina@post.cz ]

Byli jsme u Vás na dovolené. Vybavení hotelu- skvělé, obsluha- příjemná a velmi vstřícná, jídlo- výborné, spokojenost 100%. Vaše cukrárna (1km od hotelu) má vynikající zákusky, které by zasluhovaly vitrínku i v hotelu. Děkujeme za příjemně prožitou dovolenu.

Další recenze na:
tripadvisor