Navigace


Reference zákazníků

Přesvědčte se, jak byli spokojeni lidé, kteří již svou svatbu u nás pořádali! Pokud byste se chtěli sami zeptat uvedených osob, co říkají na náš hotel, můžete využít kontaktní údaje, které jsou u nich uvedeny.

manželé Bachmanovi   [ alena.markova@seznam.cz ]

Vážený pane Herzigu, chtěli bychom Vám s manželem moc poděkovat za Váš vstřícný přístup a pomoc při organizování našeho svatebního dne. Veliký dík patří také Vašemu personálu, zejména personální obsluze a kuchařům, díky nimž byla svatební hostina perfektní. Jsme přesvědčeni, že lepší místo pro náš svatební den jsme si nemohli vybrat. Rozhodně se k Vám budeme rádi vracet a všem našim známým Váš hotel doporučovat. Ještě jednou veliký dík.

Nikola a Tomáš Halasovi   [ nikola.lehotska@hotmail.cz ]

Dobrý den pane Herzigu, s manželem Vám také chceme poděkovat za nádhernou svatbu. Vše bylo perfektně připravené. Vše dle našich představ. Prostředí Vašeho hotelu je přímo stvořené pro svatby a my jsme velice rádi, že jsme si ho pro tu naši vybrali. Nezkazilo nám ji ani špatné počasí. Vaše zahrada je totiž pěkná i v dešti :) Výzdoba byla na jedničku. Všichni naši hosté mají naši svatbu spojenou s vůní šeříku, a to je právě to, co jsem chtěla. Určitě musím pochválit kuchaře, jídlo chutnalo nám i našim hostů. Neustále vzpomínají na pečené prase :) Spokojeni jsme byli i s Vašim personálem. I když v den svatby trochu nestíhali v dalších dnech se k nám chovali velice ochotně. Určitě to nebyla poslední návštěva Vašeho hotelu a budeme se těšit na další. Přeji Vám další spokojené zákazníky.

manželé Veronika a Stanislav Hološkovi   [ VSvecova@seznam.cz ]

Dobrý den pane Herzig, chtěli bychom Vám a Vašemu týmu strašně moc poděkovat za krásný svatební den!! Fungovalo naprosto všechno od samého začátku až do úplného konce, mimořádnou pochvalu si zaslouží Vaše obsluha ve vedení paní Marcelky (doufám, že jsem to jméno zaslechla správně? :) ). Sama jsem pracovala pár let ve 4 hvězdičkovém hotelu v Tirolech, takže opravdu vím co znamená kvalitní kuchyň a obsluha. Jídlo bylo naprosto dokonalé, nenašla jsem ani jednoho ze svatebních hostů, že by někomu nechutnalo, právě naopak všichni chodili sami od sebe za mnou a vychvalovali, jak si na všem pochutnali. Neexistoval naprosto žádný problém pro obsluhu, absolutně vše a okamžitě bylo zařízeno a to se opravdu jen tak hned nevidí. I můj bratranec, kretý hodně cestuje po světě, tvrdil, že Váš hotel je na světové úrovni! Volba Vašeho hotelu pro náš velký den, byla absolutně nejlepší volba a obrovské DÍKY patří Vašemu týmu v kuchyni, na recepci a v neposlední řadě obsluze a především paní Marcelce!!! Ještě jednou velké díky a doporučovat Vás budeme při každé příležitosti! S pozdravem manželé Veronika a Stanislav Hološkovi.

manželé Jedličkovi   [ 1blanicka@seznam.cz ]

Dobrý večer vážený pane řediteli, chtěli bychom poděkovat za zpříjemnění naší svatby 28.6.2014. Za krásné prostředí hotelu, příjemný, usměvavý a ochotný personál. Přejeme Vašemu hotelu spoustu spokojených hostů, kteří se k Vám budou jistě rádi vracet.

manželé Opatovi, Jihlava   [ Kablaskova.R@kr-vysocina.cz ]

Dobrý den pane Herzig, chtěli bychom Vám a Vašemu personálu poděkovat za překrásnou svatební hostinu. Nejen nám, ale i všem svatebním hostům se velmi líbilo prostředí hotelu. Jídlo bylo výborné a obsluha se nedá ani slovy vynachválit. Ještě jednou Vám s manželem děkujeme :-)

manželé Pecovi   [ irenacek.jerabkovej@seznam.cz ]

Vážený pane řediteli, velice Vám děkujeme za možnost uspořádat svatbu ve Vašem hotelu. Byla to ta nejlepší volba, kterou jsme učinili. Vám patří veliký dík za veškerou komunikaci a zařizování našich požadavků. Vstřícnějšího člověka bychom těžko hledali. Vašemu personálu děkujeme za velice milou a starostlivou obsluhu. Každé přání bylo předem splněno. Vše vyšlo na jedničku, všichni svatebčané byli velice spokojeni. Jsme Vám velice vděčni a velice si Vašeho přístupu vážíme. Ještě jednou moc děkujeme.

manželé Herényiovi   [ jijefil@seznam.cz ]

Dobrý den pane řediteli, i po svatbě je stále co zařizovat, a tak se až nyní dostávám k tomu, abych alespoň takto poděkovala Vám i všemu milému personálu Vašeho hotelu za možnost, abychom náš velký den prožili v tak příjemném a krásném prostředí a naprosto bez starostí, protože vše bylo připraveno a zařízeno přesně podle našich představ. Všichni hosté byli nadmíru spokojeni a obdivovali a chválili moderní a krásný interiér a malebný exteriér hotelu, výborné jídlo, lahodné víno, komfortní ubytování, vstřícný a ochotný personál a také možnost využít bazén, na což se hlavně mladší svatební hosté moc těšili. Zvlášť oceňuji také krásnou rekonstrukci salónku, svatební výzdobu a nádherný a chutný dort, který předčil naše očekávání, neboť jsme si vymysleli několik drobností, u kterých nám paní cukrářka nezaručila, že půjdou provést a přesto k našemu překvapení na dortu byly. Moc děkujeme za stoprocentní naplnění našich očekávání, nemohli jsme si vybrat lépe! Přejeme pohodové a na příjemné zážitky bohaté léto nejen ve Vašem hotelu!

manželé Husovi z Kuchařovic   [ m.husova@seznam.cz ]

Vážený pane Herzigu, neměla jsem možnost Vám v sobotu při odvozu zbylých věcí vyjádřit poděkování a obdiv za skvělý průběh a přípravu naší narozeninové party. Činím tak tedy teď. Všem našim hostům se akce velice líbila, jídlo bylo vynikající, taktéž privátní wellness, který měl obrovský úspěch u všech zúčastněných, i když ho nevyužili všichni. Ochutnávka vín byla také skvělá a hlavně zábavná, zhostili jste se jí na výbornou. Myslím, že pokud bude nějaká příští oslava, určitě rádi opět využijeme služeb Vašeho hotelu a budeme Vás všude chválit. Jsme rádi, že jste nám ve všem vyšli vstříc, máte velmi milý a příjemný personál.

Zuzana a Reinhard Lechner, Krems, Rakousko   [ zuzana83@gmx.at ]

Chtěli bychom velmi poděkovat za nezapomenutelný zážitek, který jsme díky svatbě ve vašem hotelu prožili. Nejen my jsme se nechali unést krásným prostředím, které je jako stvořené pro tyto slavnostní okamžiky, ale i naši hosté byli nadšeni z vytříbené nabídky jídel, lahodných vín a malebné zahrady která skýtá příjemné místo k odpočinku. Velmi ochotný personál, s perfektní znalostí německého jazyka, v čele s panem Studeným, provozním hotelu, kterému tímto chceme vyjádřit velký dík, jelikož jeho ochota plnit naše rozmanitá přání byla až k neuvěření. Lepší lokalitu jsme si pro náš velký den vybrat nemohli, ještě jednou děkujeme. Rádi se k vám vrátíme.

Aleš a Noemi Fůrovi, Znojmo   [ ales.fura@seznam.cz ]

Místo na svatební oslavu jsme vybírali několik měsíců. Velmi se zaměřujeme na detaily typu - prostředí, chování personálu, celková poloha a atmosféra, taktéž kvalita surovin a čistota. Musíme říci, že veškerá naše přání byla naplněna. Pan provozní, a celý jeho personál, nám připravili nezapomenutelný zážitek. Obřad jsme měli v hotelovém altánku, svatební fotky jsou díky malebnému prostředí úchvatné a jídlo bylo opravdu vynikající. Chcete-li prožít krásný svatební den, můžeme s manželkou a 43 spokojenými svatebčany, Hotel Happy Star vřele doporučit.

Manželé Gestingerovi, Znojmo   [ gesta@seznam.cz ]

Děkujeme za skvělé zvládnutí našeho dne D. Vše proběhlo bez jakýchkoli zádrhelů, přesně podle našich představ. Personál byl vynikající, vstřícný, prostě máš tam lidi na svých místech. Poděkuj prosím ještě jednou panu provoznímu a vůbec všem, kteří se o nás starali. Všichni byli velmi spokojeni. Díky a budeme vřele doporučovat. Právě jsem se dozvěděl, že zlatá svatba bude také u Vás!

Manželé Friedovi, Znojmo   [ lennnia@seznam.cz ]

Dobrý den,chtěli bychom Vám i celému personálu hotelu Happy Star poděkovat za velmi příjemnou atmosféru v náš svatební den. Díky milé a profesionální obsluze všech Vašich zaměstnanců, byl náš den nezapomenutelným zážitkem. I když naše svatba proběhla skromně, pouze ve 4 lidech, vše bylo naprosto dokonalé, včetně krásného novomanželského apartmá. Své kouzlo měl obřad i oběd, který proběhl v zahradním altánku!!

Lucka a Michal Jordanovi, Praha   [ michal.jordan@mediaresearch.cz ]

S organizací svatby jsme byli velmi spokojeni, zejména se vstřícností pracovníků hotelu a schopností řešit nepředvídatelné situace. Svatba byla velmi příjemnou, zábavnou a nezapomenutelnou událostí pro všechny účastníky.

Andrea Spáčilová, Tomáš Spáčil, Znojmo

Svatbu jsme měli na doporučení v hotelu Happy Star. Byli jsme velmi spokojeni s obsluhou, kvalitou jídla, nabídkou pití a komfortním ubytováním i prostředím. Velmi mile jsme byli překvapeni ochotou personálu a vstřícným a kreativním jednáním pana vedoucího provozu. Také nás potěšilo, že zavírací doba se neurčovala a byla dle našeho přání. Tento Váš hotel budeme vřele doporučovat všem svým známým.

Jana Paulová, Jiří Paul, Práče   [ J.svestkova@centrum.cz ]

Svatbu jsme uspořádali mimo hotel Happy Star. Na doporučení známých jsme si od hotelu Happy Star nechali uspořádat hostinu, která se konala v prostorách Louckého kláštera. Vše jsme nechali na personálu hotelu, který vše zařídil podle našich požadavků. Se vším jsme byli hodně spokojeni. Hotel stále doporučujeme dále.

Miloš Gryc, Znojmo   [ gryc@pemicz.cz ]

S velkou radostí vám mohu sdělit že naše svatba v Hotelu Happy Star byla velkým celoživotním zážitkem pro mou manželku i pro mne. Byli jsme velice spokojeni s krásným prostředím, velice ochotným a vstřícným personálem v čele s panem Kundrátem a vysokou kvalitou připravovaných nápojů a pokrmů. Dále bych rád ocenil celkový servis který nám ušetřil spoustu času a starostí. Za zmínku stojí také dnes už ojedinělá chutnost svatebního cukroví a dortů které bylo součástí nabízených služeb. Také se nám velmi líbilo novomanželské apartmá které skvěle dokreslilo naše dojmy. Vzhledem k tomu že jsme oba pracovali v cestovní ruchu jsme pečlivě vybírali místo naší svatby a Hotel Happy Star přesně vystihl naše potřeby, které při realizaci stoprocentně naplnil což není vždy samozřejmé obzvláště za dobrou cenu. Na závěr bych velice rád všem doporučil Hotel Happy Star jako maximálně spokojený zákazník.

Hana a Miroslav Jelínkovi, Znojmo   [ Pelechova.Z@seznam.cz ]

Dne 3.června 2006 jsme s manželem pořádali svatební hostinu v hotelu Happy Star. Pro hotel jsme se rozhodli z důvodů pěkného interiéru hotelu, jaho nádherné zahrady a především vstřícného jednání personálu. Především velký dík patří p. provoznímu Marcelovi Kundrátovi za ochotu a pomoc při výběru svatebního menu a pí. aranžérce Kamile Jeníčkové za výzdobu svatební tabule dle našeho přání. Chcete-li se svou rodinou a přáteli prožít svatební den v krásném prostředí, s ochotným personálem a zároveň se příjemně pobavit, můžeme z vlastní zkušenosti vřele doporučit právě hotel Happy Star.

Edita Gargelová, Znojmo   [ edule@seznam.cz ]

S uspořádáním svatební hostiny v hotelu Happy Star jsme byli s manželem velmi spokojeni. Příjemné a moderní prostředí hotelového areálu, spolu s naprosto profesionálním a vstřícným přístupem pana Marcela Kundráta a celého obsluhujícího personálu, jakož i vynikajícím jídlem připraveným dle našeho přání kreativním panem kuchařem, bylo tou nejlepší volbou pro tento výjimečný den. Originálním zpestřením byla možnost využití kulečníkového stolu a zakončení svatebního dne v hotelovém bazénu.

Lenka a Ivo Freharovi, Prostějov   [ l.javurkova@centrum.cz ]

Dobrý den, pane Herzigu, již jsme se vrátili z naší svatební cesty, a proto bychom Vám chtěli poděkovat za skvělý průběh našeho svatebního dne v Hotelu Happy Star. Váš proslov byl úžasný a ještě předčil naše očekávání. Naše poděkování patří rovněž personálu hotelu, který se o nás ten večer staral, a Vaší mamince i cukrárně, dort vypadal dokonale a stejně tak nám všem i chutnal.

Olga a Vladimír Rössovi, Znojmo   [ magdala.znojmo@caritas.cz ]

Vážený pane řediteli, s malým zpožděním (důvodem byla svatební cesta) nám dovolte, abychom Vám mohli poděkovat za možnost prožít náš svatební den ve vašem hotelu. Již od počátku jste nám byli nakloněni a velmi ochotni s pomocí při organizaci hostiny. V den svatby byli všichni hosté mile překvapeni krásným prostředím, úžasnou výzdobou (díky pro aranžérku, paní Janíčkou), výborné menu. Pochvala patří také vstřícnému a profesionálnímu přístupu personálu. Doufáme tedy, že sám název hotelu – Happy star – bude symbolem celým našim manželstvím.

Mirka a Alex Mitsche, Rakousko   [ Mirkasell@seznam.cz ]

Dobrý den přeji vám všem v Hotelu Happy Star, rádi bychom vám všem moc poděkovali za suprovou organizaci, pochopení, snahu a hlavně celkovou pohodu, vaše úsměvy a dobrou náladu. Pepovi a jeho kolektivu děkujeme za přípravu pokrmu pro naše hladové krky. Za barem děkujeme za pevné nervy a obsluhu. Dámám na recepci děkujeme za milé usměvy a trpělivost. Panu provoznímu za zajištění celého chodu svatby. Panu řediteli děkujeme za spolehlivý a pohodový personál. Chceme také poděkovat hotelu za to, jak snášeli naši psí smečku, ne vždy se chovala zrovna předpisove. Přejeme vám všem plno úspěchů! Určite se zase uvidíme.

novomanželé Vrškovi, Znojmo   [ PetrVrsek@seznam.cz ]

Vážený pane řediteli, děkujeme za Vaše přání k našemu sňatku. Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za bezproblémový chod obřadu i svatební hostiny. Všem pozvaným svatebčanům se jak krásné prostředí hotelu Happy Star, tak i znamenitá hostina a příjemná obsluha velmi líbily. Stejně tak i my, novomanželé, si celý den uchováme v paměti jako den, který se odehrál přesně podle našich představ. Úchvatné novomanželské apartmá pak bylo završením celého dne.

Lucie a Martin Polákovi, Brno   [ lu.polakova@email.cz ]

Svatební den v hotelu Happy Star byl pro nás tím nejkrásnějším dnem v životě. Hotel je v nádherném prostředí, všechno bylo perfektně připraveno a sladěno (samozřejmě tímto velké díky aranžérce pí. Janíčkové) a po celý den jsme se nemuseli vůbec o nic starat, nic řešit a mohli jsme si jen užívat baječné chvíle s nejbližšími. Slavnostní oběd byl opravdu vynikající a všichni hosté byli nadšeni, stejně tak i nevšedním dortem, který byl podle našich přání. Další velké poděkování patří velmi sympatické paní recepční, která zařídila pěkné počasí a také ještě jedno díky všem od našeho pejska který se do zahrady a personálu hotelu zamiloval a mohl si užít tento den s námi.

Lenka Kovařova a Milan Palic, Bratislava   [ lenocka88@zoznam.sk ]

Vazeny pan riaditel Herzig a prevadzkar pan Truhlař! Konecne som si nasla chvilku aby som Vam a vsetkemu personalu hotela mohla podakovat za skvele pripravenu svadbu.Zazili sme u Vas happy den.Vedela som,ze vyber Vasho hotela na odstartovanie nasej novej etapy zivota ma nesklame,tak ako kazdy pobyt vo Vasom hoteli,vo Vasom krasnom kraji,vo Vasom prekrasnom meste Znojme.Vsetci znami,ludia z nasho okolia sa velmi cudovali,preco prave Znojmo,Vas hotel ale hned prve fotografie vsetko vysvetlili a uz Znojmo a hotel Happystar maju navolene v GPS.Vas hotel a krasny znojemsky kraj bude vzdy nasou jednickovou dovolenkovou destinaciou.Este raz:srdecna vdaka pan Herzig za tak fantasticky hotel,vdaka pan Truhlař za nasu svadbu,vdaka usmiatemu a ochotnemu personalu hotela,vdaka za krasne chvile stravene v hoteli Happystar!!!!!!!!!!!!

novomanželé Těšíkovi, Znojmo   [ info@moraviaservice.cz ]

Rádi bychom Vám ještě jednou velice poděkovali za zajištění cateringu naší svatby. Velice si vážíme vašeho osobitého přístupu k našim požadavkům, vašich rad jak udělat náš den „D“ co nejkrásnějším, tak i shovívavostí nad naší občasnou nerozhodností. Svatební den byl nezapomenutelným zážitkem a to nejen pro nás, ale i pro všechny přítomné. Vše bylo přesně podle našich představ. Mnohokrát děkujeme a přejeme velkou spoustu dalších spokojených párů.

Veronika a Pavel Raškovi, Podmolí   [ Dagmar.Jantacova@seznam.cz ]

Dobrý den, 12.6.2010 jsme měli svatbu v prostorách Louckého kláštera a o catering se staral Váš hotel.Se vším jsme byli maximálně spokojeni,jídlo bylo velmi dobré,sladěné a vkusně upravené. Vše bylo podle našich představ, perfektní, nemělo to chybu. Chtěli bychom proto tímto celému personálu poděkovat, hlavně p. Truhlářovi. Cokoliv jsme potřebovali doladit, poradit se, byl vždy k dispozici,ochotný a vstřícný. Jemu vděčíme za to, že jsme se nemuseli o nic starat a vše bylo nachystané. Je to profesionál a patří mu náš velký dík. Přejeme Vám všem plno úspěchů i nadále budeme využívat Vaše služby a doporučovat našim známým.

MUDr. František Texl, Znojmo   [ medag@email.cz ]

Dobrý den, vážený pane Herzigu, velice Vám děkuji za vstřícnost při zařizování oslavy narozenin ve Vašem hotelu v neděli 1. 8. 2010. Vše proběhlo naprosto podle představ mých i všech zúčastněných a pro všechny to byl velice příjemný zážitek. Ze všech stran slyším je dobré ohlasy, že na takto pohodové odpoledne budou dlouho vzpomínat. Musím uznat, že nabízené služby jsou velice nadstandartní, i co se týká cenových relací a jsem velice potěšen, že mohou takto být přístupny i široké veřejnosti. Rád bych, kdybyste mohl ještě jednou poděkovat také veškerému personálu, který se o nás velmi vzorně staral a pobyt tak ještě více zpříjemnil svým bystrým ale zcela ohleduplným přístupem. Vašemu podniku přeji mnoho úspěchů, další rozkvět a spoustu spokojených zákazníků i zaměstnanců. S pozdravem, přáním pěkného dne a na další využití Vašich služeb se těší MUDr. František Texl.

Ladislav Benčo s rodinou   [ lbenco@hotmail.com ]

Spolu s priateľmi sme v hoteli Happy Star nedávno zorganizovali oslavu viacerých okrúhlych narodenín. Celá oslava dopadla nad naše očakávania, všetci pozvaní hostia sa cítili veľmi dobre, k čomu výraznou mierou napomohol obsluhujúci personál, kvalita poskytovaných služieb a skvelá kuchyňa. Totu cestou by som sa chcel poďakovať pánovi Studenému, ktorý osobne veľmi výrazne prispel k našej spokojnosti, ako aj celému personálu hotela. Po diskusii s priateľmi, ktorá nasledovala po skončení oslavy, sme skalopevne presvedčení, že hotel Happy Star niekedy v budúcnosti určite ešte navštívime. Hotel budeme odporúčať všetkým našim ďalším známym a priateľom, ktorí doteraz nemali možnosť využiť jeho služby. Ďakujeme!

Další recenze na:
tripadvisor