Navigace


Rodiny s dětmi

Přijeďte okusit nádherné prostředí Jižní Moravy!

Malá obec Hnanice nedaleko Znojma je ideálním prostředím pro odpočinek jak ve dvou, tak pro rodiny s dětmi. Hotel Happy Star se nachází nedaleko Národního parku Podyjí, kde si můžete náramně užít Vaši aktivní dovolenou. Na druhou stranu náš hotel nabízí kromě ubytování i relaxační wellness centrum, čehož mohou využít ti, kteří hledají odpočinek v krásném prostředí.

Vaši dovolenou si můžete zpestřit výlety do okolí hotelu. Krásným nedalekým městem je Vranov nad Dyjí, kde můžete navštívit jak přehradu s okouzlující přírodou, tak také Státní zámek Vranov nad Dyjí, na kterém bylo natáčeno mnoho filmů a pohádek, což by mohlo zajímat zejména rodiny s dětmi.

Dalšími tipy na výlety jsou například nedaleké město Znojmo, které se stalo historickým městem roku 2010. Nejen rodiny s dětmi se mohou těšit na krásné historické prostředí, zpestřené podzemním labyrintem chodeb, které má přibližně 30 km chodeb a patří k největším bludištím ve střední Evropě. Návštěvníci se mohou těšit na Tajnou podzemní expozici protkanou pohádkovými postavami, alchymistickou dílnou či živými skálami. Nedaleko našeho hotelu se také nachází Merlinův dětský svět (Merlin’s kinderwelt), který zabaví malé i velké návštěvníky. Vstup do areálu je zdarma, což jistě ocení zejména rodiny s dětmi.

Pro dětské radovánky nabízíme i možnost vyžití na hotelovém hřišti:

Tisk