Navigace


Reference zákazníků

Podívejte se na reference a vyjádření našich zákazníků k firemním akcím. Pokud byste se chtěli sami zeptat uvedených osob, co říkají na náš hotel, můžete využít kontaktní údaje, které jsou u nich uvedeny.

Vysoké učení technické v Brně   [ philippi@ro.vutbr.cz ]

Hana Philippi
Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za perfektní servis, který nám Váš hotel nabídnul. Splnil veškeré naše očekávání. Personál byl velmi příjemný, vstřícný a ochotný. Zcela určitě uspořádáme další firemní akci ve Vašem hotelu. Už se těšíme.

D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s.   [ skorepova@das.cz ]

Iveta Skořepová
Velmi ráda bych Vám a Vašim zaměstnancům, jménem všech hostů naší společnosti, poděkovala za velmi milý přístup, ochotu a celkový servis, který jsme v hotelu měli poskytnutý. Prosím poděkujte jim naším jménem. Zvažujeme, že se na Vás ještě obrátíme v budoucnu.

DataLife, s.r.o.   [ p.husak@datalife.cz ]

Mgr. Petr Husák
Hotel Happy Star poskytuje naší dynamické makléřské společnosti kvalitní zázemí v rámci vzdělávacího programu našich spolupracovníků. Osobně vyzdvihuji vysokou úroveň nabízených služeb včetně vynikající kuchyně, kvalitní a příjemné ubytování a vysoký standart welness.

Poštovní spořitelna   [ vvrabelova@csob.cz ]

JUDr. Vladimíra Vrabelová
Pokud bych měla hodnotit pobyt ve vašem hotelu tak rozhodně první, co mne zaujalo, bylo velice příjemné, klidné prostředí, ochotný a milý personál. Dále velice oceňuji váš profesionální a vstřícný přístup k požadavkům zákazníka, snahu vyhovět a najít co nejlepší řešení. Vždycky jsem se mohla stoprocentně spolehnout že to, co bylo dohodnuto, bude i realizováno. Proto jsem vašich služeb využila vícekrát a rozhodně se k vám budu ráda vracet i v budoucnu.

HB REAVIS Slovakia a.s.   [ Mariana.Krizanova@hbreavis.com ]

Mariana Križanová
Dobrý deň. Rada by som sa Vám poďakovala aj v mene svojich kolegov za krásne strávený víkend vo Vašom hoteli. Neuveritelnému prostrediu sekundoval profesionálný,ústretov a milý personál, ktorý nám vo všetkom vyšiel bez problémov v ústrety a zabezpečil tým bezproblémový čas strávený u Vás. A to nejdem písať o skvelej kuchyni lebo to by som neskončila nikdy :) Jedným slovom -VYNIKAJÚCI! Tešíme sa na daľšiu návštevu.

Česká spořitelna, a.s.   [ KKuthanova@CSAS.CZ ]

Ing. Kateřina Kuthanová
Vážení přátelé, jestli můžu jednou větou vystihnout charakter hotelu Happy Star, potom to bude: „V tomto hotelu není nic, co se nedá zařídit.“ Já osobně jsem byla ve vašem hotelu již potřetí, vždy jsem byla maximálně spokojená. Tentokrát jsme jako pracovní kolektiv využili všech možných služeb, které nabízíte. Velmi oceňujeme profesionální přístup všech vašich pracovníků. Všichni byli vstřícní, velmi přátelští a díky nim vládne v hotelu takřka domácí atmosféra. Máte wellness centrum na vysoké úrovni, ve všech prostorách je krásně čisto, jídlo bylo fantastické, obsluha velmi příjemná. Vaši pracovníci nám pomohli vymyslet kompletní víkendový program, ve všem nám vyšli vstříc. Proto chci poděkovat jménem pracovníků České spořitelny z oblasti Hodonínska, Veselska a Kyjovska veškerému personálu za skvěle strávený víkend. Budeme se těšit na další – i soukromé – pobyty u vás.

P.A.R.K., jazyková škola   [ roman@jspark.cz ]

Mgr. Roman Kožnar
Dovolte mi, abych Vám tímto poděkoval za velmi kvalitní služby, kterých se nám dostalo při realizaci všech našich intenzivních kurzů pořádaných ve Vašem hotelu. Samotné místo a celá budova hotelu je velmi příjemná a ideální pro školení, která pořádáme. Velmi oceňuji celkovou koncepci Vašeho zařízení, člověk se zde cítí příjemně od chvíle, kdy zastaví na parkovišti před hotelem. Je vynikající, že Váš hotel má tak skvělé zázemí a vybavení, a to jak vnitřní, tak vnější. Byli jsme velice mile překvapeni ochotou všech zaměstnanců hotelu vyjít nám i našim studentům vstříc při organizaci a následně i samotné realizaci všech jazykových kurzů. Ať už se jednalo o drobnosti nebo náročnější záležitosti, nikdy nebyl s ničím naprosto žádný problém. Studenti našich intenzivních jazykových kurzů jsou zaměstnanci prestižních firem, kteří jsou zvyklí být nároční, a musím říct, že byli u Vás velmi spokojeni. Osobně velice oceňuji flexibilitu a snahu vyhovět každému přání zákazníka, což je pro naši školu, zejména při organizaci kurzů takového typu, velmi důležité. Doufám, že se můžeme těšit na spolupráci s Vámi i v následujících letech, protože i ve srovnání s jinými zařízeními podobného typu se Váš hotel řadí jednoznačně mezi špičku a rádi bychom Vašich služeb využili i do budoucna. Vaše služby mohu ostatním zájemcům skutečně jenom doporučit, což jsem již také několikrát učinil.

DEMA DEKOR CZ s.r.o.   [ kudrna@dema-dekor.cz ]

Jiří Kudrna
Dovolte mi, abych Vám a Vašemu personálu touto cestou poděkoval za vždy vynikající a přátelský přístup při plnění našich přání. Jsme Vašim zákazníkem prakticky od zahájení provozu ve Vašem hotelu a ceníme si toho, že u Vás vždy nacházíme příjemné prostředí, výbornou kuchyni a relaxaci v prostorách Vašeho Wellness. Již dnes se těšíme nejenom my, ale i naši obchodní partneři na další pohodové dny strávené ve Vašem hotelu.

Kariérový a personální servis   [ edita.bosakova@kaps-kaps.cz ]

PhDr. Edita Bosáková
V hotelu Happy Star jsme v průběhu roku 2006 realizovali mnoho vzdělávacích akci pro naše klienty. Mohu zcela zodpovědně prohlásit, že se v té spoustě různorodých osobností, které našimi vzdělávacími programy prochází, nenašel ani jeden jediný člověk, který by z tohoto prostředí odcházel bez slov chvály a nadšení. Hotel je nádherný, velice dobře se v něm spí – snad tu mají i nějaké „ neviditelné zklidňující vlny“. Prostředí hotelu je celkově velmi reprezentativní pro různé druhy firemních akcí včetně těch na nejvyšší úrovni. Co je však pro mne jako pro organizátorku a lektorku vzdělávacích programů nejdůležitější,je ochota a vstřícnost personálu. V hotelu Happy Star náš vzdělávací program nikdy „nezkazila“ protivná recepční či studený oběd. Další takové místo se na Moravě opravdu těžko hledá.

VCES a.s.   [ vaclav.safka@vces.cz ]

Ing. Václav Šafka
Byli jsme velmi spokojeni se zajištěním prostorů ke školení a využití volného času jeho účastníků v překrásném prostředí Vašeho Hotelu HAPPY STAR. Byli jsme nadmíru spokojeni jak s ubytováním,stravováním, tak se všemi službami, které Váš hotel svým hostům poskytuje. Fascinovala nás i originální a překrásná architektonická úprava bezprostředního okolí hotelu. Ještě jednou děkujeme za nevšední zpříjemnění našeho pobytu. Těšíme se na další příležitost našeho setkání ve Vašem hotelu.

Jihomoravská plynárenská, a.s.   [ veronika.petrikova@rwe-jmp.cz ]

Veronika Petříková
Společnost Jihomoravská plynárenská a.s. realizuje řadu vzdělávacích akcí, pro které již několikrát využila služeb hotelu Happy star. Naši zaměstnanci byli vždy spokojeni s příjemným prostředím, kvalitními službami i ochotným a vstřícným personálem. Celý areál hotelu s jeho sportovním i relaxačním zázemím plně vyhovuje našim požadavkům na realizaci outdoorových i indoorových aktivit, a proto jej budeme využívat i v budoucnu.

MEK-IN, s.r.o.   [ petr.mrkvica@mek-in.cz ]

Ing. Petr Mrkvica
Protože naši klienti pocházejí z České republiky, ze Slovenska i z řady států Evropy, hledali jsme zařízení, které by bylo snadno dostupné i těm, kteří přiletí na letiště ve Vídni. A které by navíc splňovalo některé naše speciální požadavky. Mezi ně patří především kvalitní ubytování v klidném prostředí, školicí místnosti vybavené patřičnou technikou, atraktivní kuchyně a v neposlední řadě vhodné relaxační zázemí pro chvíle odpočinku. Hotel HAPPY STAR jsme „objevili“ krátce po jeho otevření a hned na jaře roku 2005 jsme v něm uspořádali první sérii vzdělávacích akcí pro jednoho významného klienta. Protože spokojenost byla na všech stranách maximální, velmi rádi se do Hnanic vracíme s dalšími klienty a hotel s klidným svědomím doporučujeme i svým dobrým známým a všem spolecnostem, se kterými přicházíme do styku. Momentálně máme opět naplánovanou řadu dalších akcí v tomto hotelu.

UNIS COMPUTERS, spol. s r.o.   [ jprochazka@uniscomp.cz ]

Ing. Jiří Procházka
V lednu 2007 jsme dostali kontakt na hotel Happy Star od informačního centra. Informační leták a www stránky vypadaly na první pohled velmi zajímavě a prakticky se kryly s našimi představami. V březnu jsme osobně navštívili pana ředitele Herziga a probrali všechny možnosti, včetně kompletní nabídky. Jeho pozitivní přístup už leccos naznačoval. Dali jsme panu řediteli důvěru a mohu potvrdit, že v žádném ohledu nás nezklamal. 31.5.-1.6. došlo na samotné Partnerské dny společnosti UNIS COMPUTERS. Dopolední semináře proběhly bez nejmenšího zaváhání a personál byl neustále ve střehu splnit naši každičkou prosbu. Kvalita ubytování, stravování, samotných sportovišť a relaxačního centra byla velmi rychle přijata za své našimi zákazníky a cítili se v hotelu jako ryby ve vodě. Výlet do Louckého kláštera, odpolední grilování v prostorách zahrady hotelu a večerní program vyšperkovaly celý pobyt. Velmi rád bych poděkoval všem zaměstnancům hotelu Happy Star, kteří připravili pro naše zákazníky doslova a do písmene dva poetické dny. PS: Přece jen jsem si na jednu „výtku“ vzpomněl. Hotel má kapacitu 52 lůžek a nám ještě chybělo. Nicméně i tuto drobnost jsme s vedením hotelu operativně vyřešili formou alternativního ubytování.

BLACK & DECKER   [ karel.matousek@blackdecker.com ]

Karel Matoušek
Rád bych poděkoval personálu hotelu Happy Star za perfektní služby. Hotel Happy Star nám poskytl vše potřebné pro naší pracovní schůzku, a to počínaje profesionálním zázemím, potřebným pro prezentace, perfektním ubytováním, neméně dobrým jídlem a opravdu komfortním zázemím hotelového wellnesu. Určitě bych tento hotel doporučil ostatním nejenom pro výše uvedené přednosti, ale i pro polohu mezi Prahou, Brnem a Vídní, která je výhodná z logistického hlediska. Já sám se rád vracím na Jižní Moravu a musím napsat, že k mému rozhodování přispívá nejenom příroda Národního parku Podyjí, krásná vína pocházející ze zdejší oblasti, ale i možnost strávit chvíle odpočinku v hotelu Happy Star.

Horwath TPA Notia Audit s.r.o.   [ veronika.jiroudkova@tpa-horwath.cz ]

Veronika Jiroudková
Hotel svou výbornou polohou, vybavením a zázemím je ideálním místem pro konání firemních akcí a školení. Byli jsme velice spokojeni se službami hotelu, vybavením hotelu, příjemnou a ochotnou obsluhou, výbornou kuchyní, sportovním vyžitím a velice rádi se sem budeme vrtcet.

inSITE, s.r.o.   [ tomas.pospichal@insite.cz ]

Tomáš Pospíchal
Hotel Happy Star představuje vysokou úroveň nabízených služeb, která představuje špičku v regionu Jižní Moravy i České republiky. Pro naši firemní klientelu znamená garanci kvality a důvod pro návrat. Objevte kouzlo jihu Moravy prostřednictvím Podyjí, moravského vína a Happy Star.

McCain Foods Czech Republic s.r.o.   [ RaMORAVE@mccain.ca ]

Radek Moravec
Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že to je místo. Kde se velice příjemně pracuje a relaxuje. Pokaždé mě uchvátí místní kuchyně. Váši kuchaři jsou skutečnými kulinářskými mistry. Vedení hotelu a personál jsou velice profesionální a vždy se snaží splnit naše požadavky. Hotel Happy Star je místo kam se rád vrátím pracovně ale i s rodinou.

SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o.   [ pgestinger@sszn.cz ]

Pavel Gestinger
Jednou z velmi důležitých součásti obchodní strategie naší firmy je mimo jiné i dokonalý servis o naše obchodní přátele, kteří nás navštěvují při přiležitosti různých obchodních jednáních, pořádání odborných prezentací a seminářů výrobního programu naší firmy, v rámci jejich pracovního i osobního času. V květnu letošního roku jsme využili Vašich služeb při setkání našich obchodních partnerů a byli jsme velmi spokojeni s jejich ůrovní, což nám bylo také tlumočeno z jejich strany. V budoucnu jsme připraveni využívat nabídky Vašeho hotelu v co největší míře a proto velmi rád souhlasím s prezentací referencí od naší firmy na Vašich webových stránkách.

PCS spol. s r. o.   [ m.krejzova@pcs.cz ]

Miroslava Krejzová
Hotel byl moc pěkný celkově a ideální pro takovou akci, jako je setkání s partnery. Také se nám líbilo to, že hotel leží na klidném místě a ne v centru. Když to shrnu, nemám žádné negativní připomínky, Váš hotel je ve všech směrech velice příjemný a ideální na takovou akci, jakou jsme pořádali.

T-Mobile International AG & Co. KG   [ miroslav.jirik@t-mobile.cz ]

Ing. Miroslav Jiřík
Díky za příjemné zazemí a profesionalni služby, které splnily přání nášeho mezinárodní teamu, budeme se rádi vracet.

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a. s.   [ malkova@vaszn.cz ]

Irena Málková
Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za služby, které nám byly ve Vašem hotelu poskytnuty. Bude-li příležitost, opět Váš hotel v budoucnu navštívíme.

ČSOB, a.s.   [ lkarfikova@csob.cz ]

Lenka Karfíková
Za celý náš tým mohu říct, že jsme se službami hotelu Happy Star nad míru spokojeni. Prostředí příjemné, personál usměvavý a vstřícný, kuchyně chutná, víno jiskrné, hotel i jeho okolí nabízí spoustu příležitostí pro aktivní odpočinek od pracovních starostí. Vždy se sem rádi vracíme :)

AVG Technologies CZ, s.r.o.   [ jiri.macik@avg.com ]

Jiří Macík
Děkujeme zaměstnancům hotelu Happy Star za skvělé prostředí, které nám zajistili na pracovním výjezdu části naší firmy. Nevíme sice jak, ale domluvili nádherné počasí, takže cyklistická projížďka Národním parkem Podyjí neměla chybu. Všichni účastníci byli velmi spokojeni nejen s kvalitním ubytováním, stravou a ochotnou obsluhou, ale i s bezchybným zařízením externích akcí. S mimořádným úspěchem se setkalo putování po sklípcích malovinařů, odkud jsme si odvezli nejen výborná vína, ale také řadu informací o rozdílných technologiích jejich výroby. Pokud budeme mít příležitost, určitě se do Happy Staru budeme velmi rádi vracet.

Mettler-Toledo, s.r.o.   [ Eva.Dankova@mt.com ]

Eva Daňková
Velice ráda bych Vám poděkovala za příjemný pobyt ve Vašem hotelu, také za pohotovost, ochotu a vycházení nám vstříc v případech, kdy jsme byli v roli náročného klienta. Všichni kolegové se u Vás cítili velice dobře, za což Vám také moc děkuji. Bylo o nás dobře postaráno… :)

Právnická fakulta Masarykovy univerzity, Brno   [ jana.tkacikova@law.muni.cz ]

Jana Tkáčiková
Touto cestou si Vám a Vašim zaměstnancům dovolujeme poděkovat za vždy velmi profesionální přístup k zajištění našeho mezinárodního semináře a za ochotu, se kterou jste přistupovali k řešení všech našich přání. Rádi bychom vyzdvihli nejen služby, které jste nám poskytli, ale i vynikající zázemí například i v oblasti fitness a wellnes. Mezi velké přednosti Vašeho hotelu patří i překrásné okolí, především v podobě Národního parku Podyjí.

Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR   [ josef.konopka@vzp.cz ]

Ing. Josef Konopka
Chci vám poděkovat za veškerý servis, který hotel poskytl při zajištění naší firemní akce. Veškeré služby byly poskytovány na velmi vysoké úrovni (ubytování, strava a veškeré ostatní zázemí) a s průběhem akce jsme byli velmi spokojeni. V budoucnu ještě určitě využijeme vašich služeb.

ContiTrade Services, s.r.o.   [ lukas.stelcl@seznam.cz ]

Lukáš Štelcl
Dobrý den pane Herzigu, jestli si vzpomínáte před měsícem jsme u Vás v hotelu měli menší soukromou fiiremní akci. Chtěl jsem Vám napsat již dříve. Moc krát vám děkují všichni účastníci, vše bylo naprosto perfektní, jídlo skvělé, obshluha bravůrní, byly jsme jako v bavlnce. Opravdu všem se to moc líbilo a někteří se k vám chystají znovu. Hotel máte opravdu krásný. Ještě jednou moc díky.

Nestle   [ Monika.Vachova@cz.nestle.com ]

Monika Váchová
Po několikaleté zkušenosti s plánováním team buildingů pro naše oddělení mohu Váš hotel vřele doporučit ostatním. Velmi děkuji za bezvadnou spolupráci jak s personálem recepce, tak panem provozním. Ráda bych také vyzdvihla služby a ochotu Vašeho pana vrchního, jenž předčil všechny mé zkušenosti z jiných hotelů. Rovněž oceňujeme flexibilitu personálu v daných situacích (zvláštní požadavky na stravu, prodloužená otvírací doba wellness centra…). Ještě jednou díky za dva úžasné dny a těším se na případnou další spolupráci. Děkujeme!

Phoenix lékárenský velkoobchod, a.s.   [ j.alblova@phoenix.cz ]

Jarmila Alblová
Chtěla bych Vám ještě jednou touto cestou poděkovat za milé a ochotné jednání a vstřícnost. Vašim zaměstnancům (číšníkům, recepčním, panu provoznímu, prostě všem kteří se o nás starali) bych ráda vyjádřila poděkování touto cestou, málokdy se člověk setká s takovouto ochotou a milým jednáním. Jste skutečně výborní. Pan průvodce po NP byl též výborný a příjemný, všichni si ho chválili a byli nadšeni co vše mohli vidět a jak umí s nadšením vyprávět o Národním parku Podyjí.

SANDVIK CHOMUTOV PRECISION TUBES spol. s r.o.   [ andela.herakova@sandvik.com ]

Anděla Heráková
Vážený pane Herzigu, chtěla bych Vám poděkovat za celkovou perfektní přípravu naší zákaznické akce u Vás. Pokoje jsou velmi pěkné a komfortní. Ubytování je srovnatelné se zahraničními čtyřhvězdičkovými hotely. Co se České republiky týče, jste jednička na trhu, dle mého názoru. Váš personál je velmi ochotný a jsou to příjemní lidé.

Fit studio Jana   [ jana@fitstudiojana.cz ]

Jana Šimková
Chci touto cestou poděkovat jménem všech cvičenek i sebe za naprosto perfektní služby, které váš hotel nabídl. Ohlas ze strany klientek byl navýsost pozitivní, některé uvažují strávit zde i soukromně nějaký čas. Servis u vás byl zatím na té nejlepší úrovni, jakou jsem měla možnost zažít během různých pobytů. Všechna čest.

STAEG, spol. s.r.o.   [ prochazka@staeg.cz ]

Ing. Jiří Procházka
Jsem velmi rád, že držíte standart hotelových služeb a kvality personálu v těch intencích, které jsem měl možnost poznat před 3 lety. Mí kolegové byli ve vašem hotelu poprvé a po skončení akce jsme si všichni slíbili, že to určitě nebylo naposledy.Toto naše dvoudenní výjezdní zasedání přispělo k posílení týmové spolupráce a splnilo naše všechna očekávání mírou vrchovatou. Děkujeme ještě jednou za perfektní servis a těšíme se na další spolupráci!

MORAVIA SERVICE s.r.o.   [ info@moraviaservice.cz ]

Zdenka Komůrková
Chtěla bych tímto velmi poděkovat panu Truhlářovi za perfektní zajištění dnešní akce v Jaroslavicích. Jednalo se o velmi významnou klientelu a všichni byli maximálně spokojeni a nešetřili slovy chvály. Velmi si také pochvalovali úpravu lososa – zaznělo zde, že si lososa dávají ve vyhlášených restauracích za poměrně vysoké částky, ale že tento byl jedinečný a že lepšího lososa nejedli. Ještě jednou velmi děkuji a budu se na Vás i nadále s velkou důvěrou obracet při zajišťování dalších akcí.

Kooperativa pojišťovna, a.s.   [ lremenarova@koop.cz ]

Ladislava Řemenářová
Dobrý den, chtěla bych Vám jménem všech účastníků naší výjezdní porady, která se konala ve Vašem hotelu dne 23. a 24. listopadu poděkovat za perfektní služby, byli jsme moc spokojeni.

PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s.   [ vseteckova@promedica-praha.cz ]

Veronika Všetečková
Ve Vašem hotelu jsme pořádali již poněkolikáté setkání s našimi klienty. Jakákoliv komunikace s hotelem je pokaždé blesková a maximálně vstřícná. Děkujeme za skvělou organizaci, obsluhu, nabízené služby a celkovou atmosféru. Všichni jsme byli nadmíru spokojeni a určitě se k Vám příští rok rádi vrátíme.

Merck spol.s r.o.   [ zdena.senfelderova@merck.cz ]

Zdena Šenfelderová
Vážený pane řediteli, dovolte, abych Vám poděkovala za úspěšný průběh našeho semináře ke kterému hotel Happy Star přispěl svojí vysokou úrovní nabízených služeb a především milým a ochotným přístupem svých zaměstnanců. Těším se na další spolupráci.

Robatech CZ s.r.o.   [ lada.flaksova@robatech.cz ]

Lada Flaksová
Dobrý den pane Herzigu, naše společnost u Vás pořádala několik vzdělávacích akcí a já bych Vám ráda tímto poděkovala za dosavadní spolupráci. Myslím, že můj kolega to vystihl, když prohlásil: „Na to, že Happy Star je 3* hotel, tak by se od nich mohl leckterý 4* a 5* v mnoha věcech učit.“ Je tomu skutečně tak: blesková komunikace, vstřícný a lidský přístup personálu v kombinaci s příjemným, moderním prostředím hotelu v nás všech zanechaly velmi dobrý dojem a my u Vás budeme rádi pořádat i další akce.

S&T Plus s.r.o.   [ Jiri.Cerny@sntplus.cz ]

Jiří Černý
Celkově Vám musím velice poděkovat za skvělé zajištěni naší akce a za vysoce profesionalní přístup nejen Vás, ale i všech Vašich kolegů. Náš pobyt byl relaxační v plném významu toho slova a bude-li příležitost, rádi se k vám vrátime.

BNSOFT s.r.o.   [ jana_rosnerova@bnsoft.cz ]

Jana Rősnerová
Ve dnech 28.-29.7.2010 pořádala naše firma dvoudenní strategickou poradu. Vzhledem k velmi dobrým zkušenostem z předchozích akcí se porada uskutečnila v krásném a příjemném prostředí Hotelu Happy Star v Hnanicích, kde nám bylo poskytnuto skvělé zázemí, co se týče školících prostor, ubytování a výborného jídla. Skvěle byly rovněž zajištěny nabízené služby, jako Snoubení pokrmů s víny na rok 2010 a Hra na degustátory. Velmi příjemným zpestřením byl také výlet na čtyřkolkách s průvodcem v oblasti Podyjí, který pro nás rovněž hotel zajistil. Velké poděkování recepci a personálu, který se nám po oba dny věnoval.

Czech Point   [ info@czechpoint.nl ]

Alena Bliek
Dobrý den všem v hotelu Happy Star, chtěla bych vám tímto poděkovat za zdařilou akci, hotel se velmi liíbil a moji holandští zákaznici byli velice spokojeni! Děkujeme. Vaše řekvapení v podobě dortu bylo prostě skvělé, posilám foto nadšených zákazniků, myslím, ze hovoří za vše! Navíc dort byl opravdu vynikajicí. Těším se na další spolupráci a srdečně zdravím.

Abbott Laboratories, s.r.o.   [ karel.tobola@abbott.com ]

Ing. Karel Tobola

Avon   [ hana.balcarkova@atlas.cz ]

Hana Balcárková

Home Credit a.s.   [ jnesporova@homecredit.cz ]

JUDr. Jana Nešporová

Česká spořitelna, a.s.   [ tskrabek@csas.cz ]

Tomáš Krábek

STAROBRNO, a.s.   [ e.stofferova@starobrno.cz ]

Ing. Emanuela Stofferová

ING   [ marie.chmelikova@poradce.ing.cz ]

Marie Chmelíková

VŠCHT   [ Josef.Krysa@vscht.cz ]

Assoc. Prof. Josef Krýsa, Ph.D.

Partners For Life Planning, a.s.   [ petr.chmelar@partners.cz ]

Ing. Petr Chmelař

LAUFEN CZ s. r. o.   [ radim.babak@cz.laufen.com ]

Ing. Radim Babák

HARTMANN   [ blanka.gracova@hartmann.info ]

Blanka Grácová

Kärcher s.r.o.   [ jana.hogrova@kaercher.cz ]

Jana Hogrová

Miss Cosmetic s.r.o.   [ petr.kollek@misscosmetic.cz ]

Petr Kollek

InfoTel, spol. s r.o.   [ info@infotel.cz ]

Ing. Pavel Košťál

Tesco stores, a.s.   [ jmatusik@cz.tesco-europe.com ]

Jiří Matusík

J&T BANKA, a.s.   [ nesetril@jtbank.cz ]

Ing. Vlastimil Nešetřil, Ph.D.

Česká pojišťovna a.s.   [ JRadova@cpoj.cz ]

Jana Radová

SFS intec s.r.o   [ stok@sfsintec.biz ]

Dipl. Ing. Jaroslav Štok

PLOBERGER s.r.o.   [ celeda@ploberger.cz ]

Tomáš Čeleda

INTERNET TRADING s.r.o.   [ konopkova@itrading.cz ]

Eva Konopková

Puma Czech Republic s.r.o.   [ kamila.slezakova@puma.com ]

Kamila Slezáková

Develor Training & Consulting s.r.o.   [ volejnickova@develor.cz ]

Karolina Volejničková

TART, s.r.o.   [ shradska@tart.cz ]

Šárka Hradská

NIKE   [ petr.sodomka@nike.com ]

Ing. Petr Sodomka

PEGAS NONWOVENS s.r.o.   [ fklaska@pegas.cz ]

František Klaška

DuPont CZ s.r.o.   [ demela@seznam.cz ]

Jaroslav Demela

GRISOFT, s.r.o.   [ marcel.nohel@grisoft.cz ]

Marcel Nohel

SITA CZ a.s.   [ renata.jezkova@sita.cz ]

Ing. Renáta Ježková

SCHMACHTL CZ spol s.r.o.   [ andrt@schmachtl.cz ]

Martin Andrt

ISM International s.r.o.   [ lenka.prusova@ism.cz ]

Lenka Průšová

ATLANTIK Asset Management investiční společnost, a.s.   [ hana.krejpska@atlantik.cz ]

Hana Krejpská

Agentura Černoška sport & wellness   [ kcerna@cernoska.cz ]

Kamila Černá

PROFIMET s.r.o.   [ profimet@profimet.cz ]

Ing. Vladimír Jalč

Glasspol, spol. s r.o.   [ gregor@glasspol.cz ]

Jiří Gregor

Další recenze na:
tripadvisor

Naši firemní zákazníci