Navigace


Firemní akce

Chystáte ve vaší firmě školení, větší poradu, seminář nebo jen chcete dopřát zaměstnancům společný odpočinek? Chystáte se pořádat konferenci? Pokud se rozhodnete pro hotel Happy Star, čeká vás příjemné moderní prostředí s možnostmi sportu, odpočinku ve wellness centru, ochutnávek vín i výletů po okolí.

Proč si vybrat hotel Happy Star?

V hotelu Happy Star zažijete pohodlí a budete se cítit útulně. Důraz klademe na čistotu a pěkné, moderní prostředí (náš hotel byl postaven v roce 2005). Během pobytu u nás můžete zdarma relaxovat v krytém bazénu, vířivce, parní kabině či využívat fitness. K dispozici je vám také celá řada zařízení pro sport, např. tenisový kurt. Hotel Happy Star se nachází v blízkosti města Znojmo (jižní Morava) – na místě, které je dobře dostupné z Prahy, Brna i Vídně. Přečtěte si více o ubytování a důvodech, proč nás navštívit.

Pro vaši firemní akci máme připraven velký a malý salónek, v případě potřeby je možné využít i vinárnu.

salSoučástí salónku pro firemní akce je projektor s promítacím plátnem. (Další fotografie)

Velký salónek má kapacitu přibližně 100 lidí. Je zvukově izolován a klimatizován a obsahuje projektor s plátnem, DVD přehrávač a kvalitní audio sestavu (na plátně je také možné sledovat televizi se satelitním příjmem). Malý salónek má kapacitu přibližně 30 lidí. V obou salóncích je dostupné také bezdrátové připojení k internetu (wi-fi) a uspořádání stolů v obou salóncích se dá přizpůsobit maximálně vašim potřebám. Pronájem velkého salonku vyjde na 2000 Kč/den (půlden za 1000 Kč), pronájem malého salonku na 1000 Kč (půlden na 500 Kč).  Přečtěte si více o salóncích.

 

salonS firemními akcemi máme v hotelu Happy Star mnoho zkušeností.

Podklady

Reference a vyjádření našich zákazníků

Myslíme si, že nejlepší reklamou jsou pro nás spokojení zákazníci. Svou firemní akci u nás uspořádala již řada významných firem – např. Nike, Česká spořitelna, Poštovní spořitelna, Česká pojišťovna, ING, ČSOB nebo Jihomoravská plynárenská. Prohlédněte si kompletní seznam referencí a vyjádření našich zákazníků.

Spojte příjemné s užitečným

I když pořádáte vaši firemní akci hlavně z pracovních důvodů, určitě se rádi po práci nebo před ní odreagujete. Pro tyto chvíle je náš hotel jako dělaný, vždyť posuďte sami:

vinarnaV případě potřeby je možné pro vaši akci využít i vinárnu.

Rádi pro vás zajistíme jakýkoliv program – např. večer ve vinném sklípku, ochutnávku vín nebo individuální pronájem wellness centra. Jsme také schopni vám vytvořit kompletní náplň vašeho volného času v době vašeho ubytování u nás. Rozhodně se na nás nebojte obrátit! (Můžete si také přečíst více o možnostech vyžití v našem hotelu.)

Kontaktujte nás

Tisk